Sitemizde 57 Kategoride Toplam 708 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Dehşet Gemisi izle 2016 full hd türkçe dublaj

Film Bilgileri

Dehşet Gemisi izle 2016 full hd türkçe dublaj
1080p

Sitemizdeki yeni filmimiz Dehşet Gemisi‘ni izleyebilirsiniz. Oldukça zengin ve tanınan bir ailenin özgür ruhlu kızı olan Liu Chenchen, hayatta kendisine en çok değer verdiği erkek arkadaşı Ye Qing ile sıra dışı bir ilişki yaşamaktadır. Bir gün erkek arkadaşı kendisine bir teklif sunar ve bol ödüllü bir yarışmanın düzenlediği, batık gemilerdeki hazineleri çıkartma oyununa kendisiyle birlikte katılmasını ister. Liu, sevgilisiyle birlikte bu deniz yolculuğuna çıkmayı kabul eder. Tam anlamıyla bir macera düşkünü olan Liu Chenchen, bu teklifin oldukça eğlenceli olabileceğini ve sevgilisiyle birlikte yeni bir maceraya atılabilmenin heyecanıyla hazırlıklara başlar. Ailesinin tüm karşı çıkmalarına rağmen onlarla tartışarak sevgilisiyle birlikte bu deniz yolculuğunu yapacaklarını belirtir.

 

 

The Precipice Game full hd tek part izle

 

 

İlk başlarda keyifli geçen yolculuk, sonrasında yavaş yavaş bir kabusa dönüşmeye başlar. Gece karanlığı bastırdığında gerçeklerin kendilerine anlatılanlardan çok daha farklı olduğunu anlayacaklardır. Hiç bir şey tahmin ettikleri gibi olmayacaktır. Kendileri gibi bir macera arayışında olan diğer yarışmacılarla birlikte, okyanusun ortasında, bir kaosun, çaresizliğin ve hayatta kalma mücadelesinin içinde bulacaklardır. Korku ve gerilim türündeki Dehşet Gemisi‘ni Türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Liu, hayatta kalabilmek için gemide tanıştığı insanlarla işbirliği kurmaktan ve beraber hareket etmek zorunda olmaktan başka bir seçenek olmadığını anlayacaktır. Fakat gemideki yarışmacılar teker teker öldürülmeye başlar. Bunun üzerine Liu, artık gemiden sağ kurtulmak için yalnızca kendi düşüncelerine ve sezgilerine güvenmesi gerektiğine inanmak zorunda kaldığını da görecektir. Liu bu ıssız okyanustan kurtulabilecek midir? Sitemizde Dehşet Gemisi‘ni full hd izleyebilirsiniz.

 

 

 

IMDB puanı 4.7 olan Çin yapımı bu gerilim filminin yönetmen koltuğunda Zao Wang Doudou ve Zhou He ikilisi yer alıyor. Oyuncu kadrosu ise şu isimlerden oluşuyor: Ruby Lin, Peter Ho, Mr. Black. Sitemizden The Precipice Game izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

2 yorum bulunmaktadır: "Dehşet Gemisi izle 2016 full hd türkçe dublaj"
  1. neslisahreda 24 Ocak 2018, 14:41

    İzlerken acayip keyif aldım harika olmuş.

  2. feyzettin 2 Mart 2018, 18:03

    Ula izlerken ne keyif aldım ama .

Benzer Filmler