Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Deha izle 2017 full hd 720p

Film Bilgileri

Deha izle 2017 full hd 720p
1080p

2017’nin dram filmlerinden olan Deha, ABD yapımı bir filmdir. Filmde, hayatı başarısızlıklarla dolu olan Frank Adler’in yeğeni Mary’i normal bir şekilde büyütebilmek için kızın anneannesi ile girdiği velayet savaşı konu olarak işlenmektedir. Frank’ın yedi yaşındaki yeğeninin, matematiğe inanılmaz derecede bir yeteneği vardır. Küçük kızın annesi Milenyum Problemlerinden Navier–Stokes problemini çözebilmek için oldukça çaba harcamıştır; ancak kızı 6 aylıkken intihar etmiştir. Frank’ın tek isteği yeğeninin normal bir çocukluk geçirmesidir. Frank kızın anneannesinin isteğine razı gelerek, Mary’i özel okula gönderir; ancak o okulda bir gözetim altında olduğunu öğrendiğinde kızı tekrar yanına almaya karar verir. Bunun için ev sahibesi Roberta ve öğretmeni Bonnie ile elinden gelen her şeyi yapar. Filmin fragmanını Deha izle yazarak, seyredebilmeniz mümkündür.

 

 

deha full izle

 

 

Yönetmenlik koltuğunda Marc Webb’in oturduğu filmi, Türkçe dilinde seyredebilmek için Deha Türkçe dublaj izle seçeneğini tercih etmeniz gerekmektedir. Filmin orjinalinin yabancı dilde olmasından dolayı, altyazı okumak istemeyenler için en uygun seçenek Türkçe dublajdır. Filmi hiç altyazı okumadan Türkçe dublajlı bir şekilde seyredebilmeniz mümkündür. Oyuncu kadrosunda Chris Evans, Lindsay Duncan, Mckenna Grace, Jenny Slate ve Octavia Spencer gibi çeşitli başarılı oyuncuların yer aldığı filmi Deha full hd izle seçeneğine tıklayarak, kaliteli olarak keyifle izleyebilirsiniz. Filmi yüksek görüntü kalitesinde izlemek, seyir zevkini arttıracaktır. Dolayısıyla yüksek görüntü kalitesi için hd seçeneğini tercih etmeniz gereklidir.

 

 

 

Senaryosunu Tom Flynn’in kaleme aldığı filmin yapımcılığını, Glen Basner ve Ben Browning birlikte üstlenmişlerdir. Filmi Gifted izle olarak aratabilirsiniz. Filmin orjinal adı Gifted olup; yayın süresi ise, 1 saat 41 dakikadır. Dram kategorisinde yer alan bu filmi internet sitesi içinde aratarak, seyredebilirsiniz. Filmi yüksek kalitede ve Türkçe dilinde olarak izlemek için, hd ve Türkçe dublaj izle seçeneklerini tercih etmeniz gerekmektedir.

1 yorum yapılmış "Deha izle 2017 full hd 720p"
  1. sefa 2 Mart 2018, 18:14

    Çok beğendiğim bir film oldu harika:)

Benzer Filmler