Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Dede Korkut Hikayeleri izle 2017 komedi filmleri full hd

Film Bilgileri

Dede Korkut Hikayeleri izle 2017 komedi filmleri full hd
720p

Dede Korkut Hikayeleri izle filmi 2017 yılında vizyona girecek olan bir yerli komedi filmi. Filmimiz de; Salur Kazan: Zoraki Kahraman’da hepimizin bildiği masallar mizahi ve modern bir dille yeniden karşımıza çıkıyor. Salur, kötü adamlar tarafından esir alınan sevdiklerini kurtarabilecek mi? Peki esir alınan oba halkı kötü adamları alt edebilecek mi? Dede Korkut Hikayeleri, senarist ve yönetmen Burak Aksak yorumuyla yeniden hayat buluyor! Eski zaman masallarına bir yolculuk yapan filmde macera ve kahkaha hiç bitmiyor.

 

dede korkut hikayeleri full izle

Her anlamda beyaz perdeye damga vuracak olan yapım sizi kahkahalara boğacak türden bir film. Senaryosunu ve yönetmenliğini Burak Aksak’ın üstlendiği film projesi Salur Kazan: Zoraki Kahraman’da BKM yapımcılığını üstlenirken, filmin kadrosunda Cengiz Bozkurt, Devrim Yakut, Necip Memili, Arzu Oruç, Zafer Algöz, Onur Atilla, Eda Ece gibi sevilen isimler yer alıyor.

 

Komediye doyacağınız filmimizi şimdilik fragman olarak sizlerle paylaşıyoruz. Bu başarılı filmi sitemizde full hd olarak çok yakında izleyebileceksiniz.

4 yorum bulunmaktadır: "Dede Korkut Hikayeleri izle 2017 komedi filmleri full hd"
 1. Defne 28 Haziran 2017, 13:16

  Sinemada izledim Burak aksak için gerçekten çöp bir film tek guldugum ve beğendiğim sahne kılıçlarla dövüşme sahnesi oyunculardan mıdır bilmem yapmacik bir filmdi

 2. sokakaçı 29 Haziran 2017, 00:45

  eski hikayeleri severim.

 3. ERCAN 13 Ağustos 2017, 16:36

  güzel film olcak belli, sevdiğim oyuncular oynuyor hep

 4. Serkan 25 Eylül 2017, 22:17

  hocam bunun masallarını okuyorum çocuklarıma, çok güzel hikaye ya, teşekkürler.

Benzer Filmler