Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Deccal 2 izle yerli korku filmleri full hd

Film Bilgileri

Deccal 2 izle yerli korku filmleri full hd
720p

Deccal 2 izle filmi 2017 yapımı yerli bir korku filmi. Gişede başarılı haftalar geçiren ilk filmin ardından bu filmle de hikaye kaldığı yerden devam etmeyi başarmış. Film de; İlk filmin baş karakteri Duygu, 6 Haziran 2016’da bebeğini dünyaya getirmesinin ardından kendini öldürmüş, bebeği ise çocuğu olmayan bir aileye evlatlık verilmiştir. Ancak şeytani tarikat bebeği yakından izlemekte, Venüs tutulmasının gerçekleşeceği zamana dek sabırla beklemektedir. Nitekim Venüs tutulmasının olduğu gün bebeği kendi kanından birinin emzirmesi halinde kehanet devam edecektir, bu amaçla Duygu’nun kardeşi Öznur’u rehin tutmaktadırlar. Bu ayinin gerçekleşmesine engel olmaya çalışan iç ve dış tarikatlar ise, bebeği bulabilmek için var güçleriyle araştırmalarına devam ederken, çocuğu evlat edinen çift için zor zamanlar başlayacaktır.

 

deccal 2 full izle

Filmin oyuncu kadrosunda Murat Prosçiler ,  Burak Sarımola ,  Gülay Hayır ,  Murat Volkan Cal ,  Emel Karaköse gibi isimler yer alırken filmin yönemteni ise ilk filminde yönetmeni olan Özgür Bakar. Bu filmi şimdilik fragman olarak sizlerle paylaşıyoruz.

 

En kısa zamanda bu tüylerinizi diken diken edecek başarılı türk korku yapımını sitemizde full hd kalitede izleyebileceksiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Deccal 2 izle yerli korku filmleri full hd"
  1. Ömer 26 Haziran 2017, 01:30

    Siteye ne zaman düşer ?

  2. Bilgisiz 18 Temmuz 2017, 19:55

    Full filmi koyun sizden ricam

Benzer Filmler