Sitemizde 57 Kategoride Toplam 707 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Deadpool 2 Türkçe Dublaj – 2018 Filmi izle

Film Bilgileri

Deadpool 2 Türkçe Dublaj – 2018 Filmi izle
720p

İlk filmi 2016 yılında yapılan ve günümüze yeni kahraman olarak gelen Deadpool, Deadpool 2 full izle adlı 2. serisi ile karşımıza çıkmaktadır. İlk filmi oldukça tutan bu kahraman, devam filmi olarak devam eden kahramanlıkları ile karşımıza 2018 yılında yeniden çıkmıştır.

 

Deadpool 2 Türkçe dublaj izle

 

İlk filmin de kendisine ve etrafındaki masum insanlara zarar vermeye çalışan bütün kötülükler ile baş eden Deadpool, filmin ikinci serisinde ise oldukça güçlü bir rakibe karşı savaşmak zorunda kalacaktır. Mutant geçirmiş ve devasa güçleri olan rakibine karşı yaptığı hamleler de yetersiz kalan Deadpool, bu yaratığı tek başına yenemeyeceğini çok geçmeden anlar. X-man kahramanların ile bir araya gelerek onlardan yardım isteyen kahramanımız, büyük bir plan yaparak bu Mutant’î tuzağa çekmeyi başarır. Kendi ininde bu canavarı yenerek şehri kurtarmak tek amacı olan Deadpool 2 tek parça izle, hiç beklemediği bir sürpriz ile de karşılacaktır. Mutant’ın hiç beklemediği bir gücü ortaya çıkınca X-man elemanları da bu konuda yetersiz kalacaklardır.

 

Sinemalarda yayınlandığı tarihten bu güne 34 milyon insan tarafından izlenen ve ilk filmini daha şimdiden geçen Deadpool 2 720p izle, Türkçe dublaj olarak filmrax.com adresine eklenmiştir. Gizemli büyükbaba filmini izlemek isteyenler bağlatıyı tıklasınlar.

2 yorum bulunmaktadır: "Deadpool 2 Türkçe Dublaj – 2018 Filmi izle"
  1. trendyGawd 27 Mayıs 2018, 17:42

    Deadpool marvelin en iyi karakteri

  2. cemil 27 Mayıs 2018, 17:42

    thordan sonra deadpool gelir beyler

Benzer Filmler