Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Dargın Kuzenler 2017 Tek Parça izle – Sansürsüz Miras Filmleri

Film Bilgileri

Dargın Kuzenler 2017 Tek Parça izle – Sansürsüz Miras Filmleri
720p

2017 yılının ders verme niteliğinde olan ve dargın akrabalara adeta tam anlamıyla mesaj gönderen Dargın Kuzenler sansürsüz izle 1.626.488 kişi tarafından sinemalar da izlenmiş bir filmdir. Yapımcıları tarafından yapılan açıklama göre Dargın Kuzenler izle filminin bütçesi 500.000 TL’dir.

 

Dargın Kuzenler 1080p tek part izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, çocuklukları beraber geçen ve hayatlarında hiç ayrılmayacaklarını düşünen 4 kuzen, ne olduysa birden bire araları açılır ve yıllarca görüşmezler. Torunlarının bu durumuna oldukça üzülen dede ise ölmeden önce onları yeniden bir arada görmek için bir plan yapar. Torunlarının her birine ölmek üzere olduğuna dair mektup gönderen bu dede, hepsini son kez görmek istediğini de mektubun altına not düşer ve hepsine gelmeleri için aynı tarih ve saati verir. Dedelerinin sayesinde yıllar sonra bir araya gelen bu 4 Kuzen Seyfettin, Şinasi, Habibe ve Rüknettin, yıllar sonra birbirlerini gördükleri için heyecanlansalar da bunu belli etmezler. Dedeleri rahmetli olduktan sonra her birisi asıl amaçlarının peşine düşerler. Asıl amaçları, köyde efsane olmuş olan dedelerinin mirasını bulmaktır. Ellerine aldıkları define haritası sayesinde ceza evine kadar girip çıkacak olan bu 4 kafada kuzen, daha sonrasında buldukları miras kasasından çıkan şeyle şok olacaklardır. Ölmüş dedeleri hakkında ileri geri konuşmaya başladıklarında ise çok büyük bir sürpriz onları şoka uğratacaklardır. Dargın Kuzenler tek parça izle adlı filmde, hayatta paradan daha önemli şeylerin olduğu ve dargınlıkların kimseye yakışmadığı ele alınmıştır. Dedelerinin verdiği ders sonrasında ise çocukluk yıllarındakinden daha sıkı sıkıya birbirine bağlanacak olan bu kuzenler bu şekilde hayatlarında başarılı olabileceklerdir.

 

2017 yılının en iyi konusuna sahip olduğu söylenen ve izleyenin bir kez daha izlediği Dargın Kuzenler full hd izle adlı film sitemize 720p ve tek part olarakl eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Güç Bende Artık filmini de sitemizde bulabilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Dargın Kuzenler 2017 Tek Parça izle – Sansürsüz Miras Filmleri"
  1. shxxniss 11 Temmuz 2018, 15:37

    Dargın Kuzenler adlı filmde bir dedenin neler yapabileceğini gösteriyor. Bence izleyin çok güzel

  2. _passifflora_ 11 Temmuz 2018, 15:37

    Ertelemeden izlenecek bir film. Dargın Kuzenler filmi bence etkielyici. Ailemle izledim onlar da çok beğendiler.

Benzer Filmler