Sitemizde 57 Kategoride Toplam 707 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Darc 2018 Filmi Full Hd izle

Film Bilgileri

Darc 2018 Filmi Full Hd izle
720p

Son zamanlarda dünya üzerinde en büyük ticaret konusu olan insanlar, kendilerini ticaret konusu yapan adamlara karşı ayakta dimdik duramadıkları için bu olay baş edilemez bir hal almaya başlamıştır. Filmin konusunda insan ticaretinin ne kadar kötü olduğu ve bununla ilgili nasıl baş edileceği anlatılmaktadır.

 

Darc Türkçe alt yazılı izle

 

Ülkelerinde son yıllarda yapılan insan ticareti İnterpol’ü büyük bir sıkıntı içerisinde bırakmaktadır. Devlet büyükleri İnterpol’e bu durumu çözmeleri gerektiği konusunda büyük bir baskı yapar. Bu durum karşısında büyük sıkıntı yaşamaya başlayan İnterpol, kendisine bağlı olan en deneyimli adamını seçer ve insan ticaretini en büyük şekilde yapan örgütün üzerine salar. Darc tek parça izle adındaki bu adamın tek hedefi bu örgütü bitirmektir. Örgütün içerisinde bulunan ve Jakuza lakabını kullanan adamı kafaya alarak kendi safına çeken bu adam örgüt hakkında gerekli bilgileri toplamaya başlar. İnsan ticaretine oldukça karşı olan Darc full hd izle adındaki bu adam insan ticaretine son derece karşıdır. İnanılmaz derece yöntemler ile bu örgüte karşı savaş açan bu kahramanın filmi darc hd izle filmrax.com adresine eklenmiştir.

 

2018 yılında gösterime giren ve 16 milyon insan tarafından izlenen bu filmi alt yazılı olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Hd kalite de eklemiş olduğumu bu film sadece filmrax.com adresinde bulunmaktadır. Son derece korku dolu sahneleri ile insanların tüylerini diken diken yapan aile kanı full hd izle filmini sitemizden izleyebilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Darc 2018 Filmi Full Hd izle"
  1. canan 10 Mayıs 2018, 23:33

    darc filmini gece izle. daha etkileyici oluyor.

Benzer Filmler