Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Dans, Ritim Ve Rüyalar 2017 izle full hd tek part

Film Bilgileri

Dans, Ritim Ve Rüyalar 2017 izle full hd tek part
1080p

2016 Romanya ve ABD yapımı, yabancı filmler kategorisindeki, Dans, Ritim ve Rüyalar izle seçeneği ile romantik, dram ve müzikal filmler kategorisindeki bu filmi izleyebilirsiniz. Imdb puan 6.4’tür. Filmin süresi 96 dakikadır. Yönetmen Michael Damian’dır. Senaryo ise, Michael Damian ve Janeen Damian’dır. Oyuncular, Keenan Kampa, Nicholas Galitzine, Sonoya Mizuno, Jane Seymour, Maia Morgenstem, Andrew Pleavin’dir. Filmin orjinal adı, High Strung’dur.

 

 

High Strung full hd izle

 

 

Dans, Ritim ve Rüyalar Türkçe dublaj izle seçeneği ile filmi Türkçe ‘ye çevrilmiş olarak izleyebilirsiniz. New York metrosunda keman çalarak geçimini sağlamaya çalışan yakışıklı Johnnie ile Manhattan Sanat Okulu’nda klasik dans eğitimi alan güzel Ruby, birbirlerine aşık olurlar. Sanatlarını üst seviyelere taşırlar. Bolca aşk ve dans izleyeceğiniz bir film. Müzik ve dansı sevenlerin kaçırmaması gereken bir film. Dans, Ritim ve Rüyalar full hd izle seçeneği ile filmi full hd izleyebilirsiniz. Sürükleyici, sıkılmadan izleyeceğiniz süper bir film. Muhteşem bir görsellik, harika oyuncu performansları, dinlemeye doyamayacağınız keman ve aşka aşık olacağınız bir filmi keyifle izleyeceksiniz. İzlediğinizde tekrar izlemek isteyeceğiniz, izlemeye değer bir film. Dans ve müzik tutkunları için harika bir film. Filmi izlerken, dinlendiğinizi hissedeceksiniz. Devam filmi olmalı diyebileceğiniz tarzda bir film. Bu filmi izledikten sonra, sanata ve aşka hayran olmamak mümkün değil. Danslar muhteşem. Klasik ve modern tarzın bir araya gelmiş halini izleyeceksiniz.

 

 

 

High Strung izle seçeneği ile müzik ve dans şölenine doyacağınız harika bir film izleyeceksiniz. Keşke biraz daha uzun olsaydı ya da hiç bitmeseydi diye düşüneceğiniz, film bittiğinde yüzünüzde bir gülümsemeyle kendinizi bulacağınız, bayıla bayıla izleyeceğiniz bir film. Kendinizi filde bulacağınız, güzel ve anlamlı bir filmi keyifle izleyeceksiniz. İlk görüşte aşka inanacaksınız. Aşın, müziğin ve dansın sizde ne hissettirdiğini, ruhunuzun mutlu olduğu bir filme, iyi seyirler.

4 yorum bulunmaktadır: "Dans, Ritim Ve Rüyalar 2017 izle full hd tek part"
 1. Atasehir2Doga 23 Ocak 2018, 12:40

  Tekrardan izlerim süper film olmuş harika.

 2. sermincarpar 23 Ocak 2018, 12:40

  İzlerken çok beğendim ne kadar güzel film olmuş.

 3. phantasticum_ 24 Ocak 2018, 14:41

  Kanımca çok güzel film olmuş tavsiye ederim.

 4. hayrettin 2 Mart 2018, 18:03

  Ben çok beğendim başkalarınada tavsiye ederim.

Benzer Filmler