Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Daha Yeni Başladık Full Hd 2018 izle – Amerika Mafya Köstebek Filmi

Film Bilgileri

Daha Yeni Başladık Full Hd 2018 izle – Amerika Mafya Köstebek Filmi
720p

Tam bir komedi filmi olan ve 2018 yılında vizyona girerek insanların büyük ilgisi ile karşı karşıya kalan Daha Yeni Başladık Türkçe dublaj izle adlı film sinemalar da 14.284.804 kişi tarafından izlenmiştir. Yapımcılarının açıklamalarına göre Daha Yeni Başladık izle adlı film 6.000.000 dolar bütçe harcanarak hazırlanmıştır.

 

Daha Yeni Başladık tek parça izle

 

Filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımız için kısaca bahsetmemiz gerekirse, yıllar boyunca ülkesinin çok büyük mafya babalalarının avukatlığını yapmış ve bu mafyaların bir çok sırrını bilen Duke, bu davaları kazandığından dolayı mafyaların yıllarca güvendiği bir adam olmuştur. Güvendikleri bir adam olduğundan dolayı mafyanın hiç çekinmeden tüm pis işlerini anlattığı bu adam devletin aklını çelmesi ile mafyaya büyük bir yanlış içerisine girer. FBI tarafından tanık koruma programına alınan ve kendisine bir çok koruma verilen bu adam mafyanın tüm pis işleri için açılan davalar da mafyanın aleyhine tanıklık yapmaktadır. FBI ve devlet tarafından aldığı destek sonrasında büyük bir otel de hayatını sonsuza kadar mutlu mesut yaşacağına inanan Duke, geçirdiği yıllar sonrasında bu durumda yanılmadığını anlar. Hayatını golf ve kumar oynayarak geçiren bu adamın ortaya çıkacak olan Jhon adında bir adam yüzünden tüm güzel günleri son bulacaktır. Son zamanlar da mafyanın avukatlığını yapan ve tüm davaları teker teker kazanan Jhon, Duke’nin tüm popülerliğini yerle bir etmeye başlamıştır. Aynı zaman da mafya tarafından Duke’nin kaldığı otele yerleştirilen bu adam Duke’nin sinirlerini bozmaya yetmiştir. Bir de mafya babaları ısrarla aradıkları ve tanık koruma programın da olan eski avukatları Duke’nin de bu otel de olduğunu öğrendiklerinde ve kendisini öldürmek için otele geldiklerini öğrendiğin de işler iyice karışacaktır. Bu durum karşısında hiç sevmediği Jhon ile iş birliği yapmak zorunda kalacak olan Duke, hayatta kalabilmek için devlete güvenemeyeceğini kısa zaman içerisinde anlayacaktır. Her ne kadar devlet mafyayı bitirmeye çalışsa da direk olarak mafya ile karşı karşıya gelmekten son derece çekinmektedir. Duke’nin ise bu hayatta güveneceği tek insan olarak sadece Jhon kalacaktır. Ünlü Oyuncu Morgan Freeman’ın başrolünde oynadığı Daha Yeni Başladık tek parça izle adlı filmi izlerken gülmekten krizlere gireceksiniz.

 

Kadrosun da bir çok ünlü oyuncu bulunduran ve izleyicilerin yanı sıra eleştirmenlerden de tam not alan Daha Yeni Başladık full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Vallahi Hortladı adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Yorum Yap "Daha Yeni Başladık Full Hd 2018 izle – Amerika Mafya Köstebek Filmi"

Benzer Filmler