Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Dağ 1 izle 2012 full hd tek part yerli film

Film Bilgileri

Dağ 1 izle 2012 full hd tek part yerli film

2012 yılında vizyona giren ve yönetmenliğini Alper Çağlar’ın üstlendiği film macera ve dram kategorilerini işliyor. Dağ 1 izle adı ile vizyona giren ve birçok kesim tarafından beğeni ile karşılanan filmin başrollerinde ise Cengiz Coskun, Ufuk Bayraktar, Caglar Ertugrul, Özgürcan Cevik, Fırat Doğruloğlu yer almaktadır.

 

 

Baştan sona nefes kesen sahnelerin yer aldığı Dağ filminde iki asker arasında geçen hikaye anlatılıyor. Filmde bir askeri grup dağ başında bulunan eski bir anteni tamir etmek için birliği tarafından görevlendirilir. 4 kişilik bir ekip olan ve ıssız dağda tek başlarına bırakılan askerler bir anda teröristler tarafında pusuya düşürülür. 4 kişilik gruptan 2 kişi hayatını kaybeder ve kalan diğer 2 asker ise hayatta kalmak için üstün bir mücadele örneği sergileyecektir. Birbirlerine güvenmek zorunda olan uzun dönem ve kısa dönem bu askerler bakalım bu zorlu şartlarda hayinlerin kurduğu pusu ve tuzaklardan kurtulabilecek midir?

 

Soluksuz seyredeceğiniz bu harika Türk filmini kesinlikle kaçırmamalısınız. İmdb tarafından genel seyirciden 8.5 gibi yüksek bir puan alan Dağ 1 full hd görüntü kalitesinde sizlerle. Ayrıca bu filmin devam filmi olan Dağ 2 de 2016 yılının son çeyreğinde vizyona gireceğinide hatırlatmak isteriz. Mutlu seyirler. Dağ 2 izle adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Dağ 1 izle 2012 full hd tek part yerli film"
  1. Niyazi kuş 29 Aralık 2016, 20:00

    Ben filmin 2 cisini dağ 2 izledim ama gerçekten 1 cisi olan dağ 1 izlemenizi tavsiye ederim biraz ilişkintili durumlar var.

  2. Camal 17 Nisan 2017, 06:07

    Harika. Twkler Turkuye..

Benzer Filmler