Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Colossal izle 2016 full hd 720p

Film Bilgileri

Colossal izle 2016 full hd 720p
720p

Colossal izle filmi 2017 yapımı bilim kurgu ve aksiyon türünde bir Amerikan filmi. Senenin başarılı yapımlarından olan filmimizde; Gloria, erkek arkadaşı tarafından dairesinden atıldıktan sonra New York’daki yaşantısını terk edip mahallesine geri taşınmak zorunda kalan işe yaramaz bir parti kızıdır. Devasa bir yaratığın Güney Kore Seoul’ü yok ettiği haberi çıkınca, Gloria yavaş yavaş bu olayla uzaktan bir ilgisi bulunduğunu keşfetmeye başlar. Olaylar çığrından çıkmaya başlayacak, Gloria ise önemsiz varlığının dünyanın kaderi üzerinde neden böyle bir etkiye sahip olduğunu anlamak zorunda kalacaktır.

 

colossal türkçe dublaj izle

 

Filmin oyuncu kadrosudna Anne Hathaway ,  Jason Sudeikis ,  Agam Darshi ,  Dan Stevens ,  Tim Blake Nelson gibi isimler yer alırken filmin yönetmeni ise usta isim Nacho Vigalondo. Filmin tüm zamanların en iyi film derecelendirme sitesi olan Imdb sitesi puanı ise 6.6 gibi iyi bir puan.

 

110 dakika boyunca sıkılmadan izleyeceğiniz yapımımız senenin kaliteli filmelrinden. Bu filmi sitemizde full hd olarak izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler