Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Çin Seddi izle 2016 The Great Wall full hd 1080p

Film Bilgileri

Çin Seddi izle 2016 The Great Wall full hd 1080p

Aksiyon, macera ve fantastik film sevenler için biçilmiş kaftan Çin Seddi izle filmi 2016 yılının bitimine bir kala vizyona girmeyi başardı. ABD ve Çin ortak yapımı filmin yönetmen koltuğunda Yimou Zhang otururken, başrolünde ise yakışıklı ve başarılı oyuncu Matt Damon yer almaktadır. 105 dakikalık filmin imdb puanı ise 5.9 olarak dikkat çekmekte.

 

 

En yüksek maliyetli filmler arasında yer alan Çin Seddi filmi, tam 150 milyon dolara yakın bir bütçe ile çekildi. Film, tamamen Çin sınırları içinde geçmekte. Konu olarak ise biraz fantastik. Avrupadan bir kervan ile Uzak Asya topraklarına gelen William Garin (Matt Damon) ve Pero Tovar (Pedro Pascal), burada barutu bulup tekrar Avrupaya götürmeyi planlamaktadırlar. Fakat bir anda beklenmedik bir olayla karşılaşırlar. Yolculuk sırasında kervanlarına ilk önce azılı bir çete daha sonra ise bilinmeyen bir canavar saldırır. Bu iki olaydan sağ kurtulmayı başaran ikili Çin askerleri tarafından yakalanarak ülkeye getirilir. Daha sonra burada, kendilerine saldıran yaratığın “Taotie” adında çok tehlikeli bir canavar olduğunu anlarlar ve bu canavar yılın belirli zamanlarında ortaya çıkarak Çin Seddine saldırdığını öğreneceklerdir. Artık ikilinin kafasında iki düşünce yer alıcaktır. Birincisi Çinliler ile savunma yaparak bu canavarı alt etmek, ikincisi ise buraya geliş amaçları olan barutu bulup Avrupaya götürmektir. Nefes kesen savaş sahneleri ve efektleri ile hayran kalacağınız bu harika Çin Seddi full izle filmini kaçırmamalısınız.

 

Filmde kullanılan kostümler ve ilginç savaş stratejilerine hayran kalacağınız bu harika film olan Çin Seddi – The Great Wall full hd tek parça 1080p görüntü kalitesinde sizlerle. Mutlu seyirler.

2 yorum bulunmaktadır: "Çin Seddi izle 2016 The Great Wall full hd 1080p"
  1. hafız 16 Şubat 2017, 10:49

    prodüksüyon budur işte

  2. MURATCAN 26 Şubat 2017, 16:50

    teşekkür ederim film için

Benzer Filmler