Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Cin Ayet-i Aşk 2017 Türk Korku Filmi izle – Cinli Baş Yapıtlar

Film Bilgileri

Cin Ayet-i Aşk 2017 Türk Korku Filmi izle – Cinli Baş Yapıtlar
720p

Türkiye’de insnaların dini duyguları ve korkuları kullanılarak yapılan filmlerden bir tanesi olan ve aşık bir adamın bedenininden nasıl vazgeçtiğini anlatan Cin Ayet-i Aşk tek parça izle adlı film 1.500.000 TL harcanarak çekilmiştir. Yapımcılar filmin sinemalar da 1.783.934 korku seven insan tarafından izlendiğini açıklamışlardır.

 

Cin Ayet-i Aşk 1080p izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Cenk ve Elif uzun yıllar yaşanan aşkın ardından birbirlerini çok severen evlenmiş iki insandır. Aşklarını doyasıya yaşayan ve gerçek aşkı yaşayan bu iki insan birlikte bir tatile çıkmaya karar verirler. Ne olursa bu andan itibaren olur. Tatile gittikleri sırada trafik kazası geçiren bu yeni evli çift, kaza sonucunda Elif’in ölmesi ile Cenk hayatının en büyük travmasını yaşar. Terk edilmiş bir köye giderek orada bir eve kendisini hapseden Cenk, aynı zaman da etrafına Cin’leri de toplamıştır. Fakat Cenk’in yüzünden o bölgeye toplanan Cin’lerden bir tanesi köydeki Zeynep adında bir kadına aşık olup onu hamile bırakınca işler çığırından çıkar. Zeynep’in kocası Cin’ler tarafından öldürülünce Cenk’in yanına giden bir hoca, Cenk’e eğer Cin’ler alemine geçerse Elif’in yeni bedeninin kimde olduğunu öğrenebileceği ve kendisine aşık ederse yeniden evlenip çocuk sahibi bile olabileceğini söyler. Bu durumu hemen yapmaya karar veren Cenk, Zeynep’i ve yarı Cin yarı insan olan kızını da kullanarak Elif’in ruhunun sahip olduğu yeni bedeni bir şekilde bulunduğu köye çeker. Cin Ayet-i Aşk full hd izle adlı filmin konusu buradan itibaren başlayacaktır. Köye iki kız arkadaşı ile birlikte gelen ve ikisini de kaybeden Elif’in ruhunun yeni bedeni Aslı, hayatının en korkunç zamanlarını yaşayacaktır. Aşkın gücünün bu kadar ileri gidebilmesi, insanların nefislerine bile yenik düşmelerine neden olacaktır.

 

Farklı konusu ile normal Cin filmlerinden biraz farklı olan ve bu sebepten dolayı özellikle bayanlar tarafından izlenen Cin Ayet-i Aşk sansürsüz 720p izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Ufak Suçlar adındaki filmi de izleyebilirsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Cin Ayet-i Aşk 2017 Türk Korku Filmi izle – Cinli Baş Yapıtlar"
  1. iscp44 11 Temmuz 2018, 15:32

    Cin Ayet-i Aşk filmi korku filmleri arasında bence en gerçek olanı.

  2. Zehra 11 Temmuz 2018, 15:32

    Cin Ayet-i Aşk Yerli Film izle tamam dedik izledik ama bence daha güzel bir konu olabilirdi.

  3. Ebabil 11 Temmuz 2018, 15:33

    Cin Ayet-i Aşk sansürsüz olarak izlenince bence daha güzel oluyor. BU SİTEDE VAR.

Benzer Filmler