Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Çılgın Baskın 2018 Türkçe Dublaj izle – Fransa Belçika Operasyon Filmleri

Film Bilgileri

Çılgın Baskın 2018 Türkçe Dublaj izle – Fransa Belçika Operasyon Filmleri
720p

2018 yılında vizyona giren ve Belçike ve Fransız yapımcılar tarafından ortak olarak yapılan Çılgın Baskın Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 13.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Çılgın Baskın izle adlı film sinemalar da 4.363.317 kişi tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Çılgın Baskın tek part izle

 

Çılgın Baskın tek parça izle adlı bu operasyon filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Johanna adındaki bir kadın uzun zamandır polis olma hayalleri kuran bir kızdır. Evlendikten sonra bile amacı polis olmak olan bu kadın ne olursa olsun sadece polis değil, zor görevlerde ve operasyonlar da hareket eden bir birime bağlı olarak çalışmak için canını dişine takarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Bu sıra da kocası tarafından polislik okulunu kazandığı haberini alan bu kadın belki de kocasının kendisine verdiği en güzel haber olarak bu haberi ilk sıraya yazmaktadır. İnsanüstü çabaları sonrasın da polis olan bu kadın ilk hedefini gerçekleştirdikten sonra artık profesyonel ve tehlikeli operasyonlara giren birime kendisini atmaya çalışacaktır. Ülkenin en büyük operasyon timi olan RAİD adlı gruba katılma hayallerini kurmaya başlayan bu kadın, timin operasyonlarını ve insanların hayatlarını nasıl kurtardığını izleyerek hayaller kurmaya başlar. Bu arada time girebilmek için bir dizi sınavı geçmesi gerektiğini öğrenen bu kadın, sınavlara girerek bu time girmeye karar verir. Fakat timin lideri olan Patnos, timin içerisin de bir kadın olmasını istememektedir. Bu duruma oldukça karşı çıkan bu adamın tüm çabalarına rağmen kadının time girmesine engel olamaz. Bunun en büyük nedeni ise kızın babasının ülkenin bir bakanlıkta çalışıyor olmasıdır. Babasının da yardımı ile time girecek olan bu kadın kısa zaman içerisin de sakarlığı ve şaşkınlığı ile bir çok operasyon da arkadaşlarını zor durum da bırakacaktır. Fakat cana yakınlığı ile kendisini tüm arkadaşlarına sevdiren bu kadın yaptığı tüm hatalar sonrasında bir arkadaşları tarafından desteklenmektedir. Bir türlü türlü tim liderine kendisini sevdiremeyen bu kadının artık tek bir amacı kalmıştır. Timin vazgeçilmez amacı olmak.

 

Son zamanlar da yapılan polis filmleri arasın da en komik filmlerden olan Çılgın Baskın full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Ölümcül Makineler adlı filme de göz atabilirsiniz.

Benzer Filmler