Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Cici Babam 2018 Sansürsüz izle – BKM Türke Komedi Filmleri

Film Bilgileri

Cici Babam 2018 Sansürsüz izle – BKM Türke Komedi Filmleri
720p

2018 yılının en iyi komedi filmlerinden olan ve BKM oyuncularının baş rollerinde oynadığı Cici Babam tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Cici Babam izle adlı film sinemalar da komedi sevenler tarafından 4.626.374 kez izlenmiştir.

 

Cici Babam 2018 izle

 

Filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmemiz gerekirse, anne ve babaları ile birlikte mutlu bir köy hayatı süren 3 kardeş, başlarına gelen bir kaza sonrasında babalarını kaybederler. Annelerinin yanında el bebek gül bebek büyüyen bu 3 kardeş, babalarının rahmetli olmasından sonra annelerine daha bağlı bir hale gelmişlerdir. Yaşları geldikten sonra devamlı çalışan ve annelerine çok iyi bakan bu 3 kardeş, annelerini emekli ettikten sonra büyük şehir olan Ankara’ya giderler. Bura da kendilerine bir hayat ve iş kuran, aynı zaman da sevgililer yapan bu 3 kardeş, bir gün annelerini ziyaret etmeye karar verirler. Yolculuk sırasında yolda gördükleri hippi tarzında bir adamı arabalarına alan ve adam ile son derece makara geçen bu 3 kardeş ve sevgilileri, amca nereye gidiyorsun diye devamlı soru sorarlar. Adam bir türlü bu delikanlılara cevap vermez. Kaçamak cevapların ardından ise geldiğini söyler ve inmek ister. Fakat bu işte bir terslik vardır. Adamın işte geldik ev burası dediği ev bu 3 kardeşin annelerinin yaşadığı evdir. Yolda ballandıra ballandıra anlattığı kadın aslında bu 3 kardeşin anneleridir. Babaları öldükten sonra onun yerine kimseyi koyamayan bu 3 kardeşin başına gelen bu olay onların hepsinin gerilmesine neden olur. Annelerinin nasıl böyle bir şey yaptığına anlam veremeyen 3 kardeş sonunda bir plan yaparlar. Annelerini bu adamdan ayırmak için türlü oyunlar içine girecek olan bu 3 kardeş, annelerinin bu adama olan sevgisi karşısında daima başarısız olacaklardır. En sonunda durumu anlayan cici babaları ise çocuklara bir anlaşma teklifi yapar. Ortak bir nokta da buluşmak isteyen adamın teklifini dinleyen çocuklar ise daha da deliye döneceklerdir. Bu teklifi duymamış kabul eden 3 kardeş ve kız arkadaşları ise bu durumu kökten çözecek bir plan yapacaklardır. Cici Babam sansürsüz izle adlı filmde tüm bu komik maceraların hepsine sitemiz aracılığı ile tanıklık edeceksiniz.

 

BKM yapımı olduğu zaman insanların özellikle merak ettiği filmlerin ortaya çıkması bilindik bir durumdur. Cici Babam full hd izle adlı film de sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Balkaymak adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

5 yorum bulunmaktadır: "Cici Babam 2018 Sansürsüz izle – BKM Türke Komedi Filmleri"
 1. bertas 12 Eylül 2018, 13:48

  çok güzel film

  • bertas1 12 Eylül 2018, 15:55

   Bu yorumu yazanın ….. Beyler film harika olmuş. Siz bakmayın o yoruma.

 2. tivibu 12 Eylül 2018, 21:43

  Cici Babam en eğlenceli film. Herkese tavisye ediyorum.

 3. yusuf 20 Eylül 2018, 22:40

  Cici babam filmini izleyin arkadaşlar çok komik bence.

 4. Nihat 21 Eylül 2018, 02:15

  Cici Babam mükemmel olmuş. Adamlar artık prof oldular.

Benzer Filmler