Sitemizde 57 Kategoride Toplam 707 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Çetin Ceviz 2 Full Hd Türk Filmi izle

Film Bilgileri

Çetin Ceviz 2 Full Hd Türk Filmi izle
720p

2016 yılında gösterime girmesine rağmen telif haklarından dolayı internette yayınlanayaman bu film filmrax.com aracılığı ile sizlerle buluşuyor. Çetin Ceviz 2 adlı komedi dolu Türk filmi bünyesinde usta isimleri barındırmaktadır. Doğal komedi Türk filmlerinden olan Çetin ceviz 2 full izle adlı filmi izlerken gülmekten bayılabilirsiniz.

 

Çetin ceviz 2 full hd izle

 

Filmin konusunda, kasabaha taşınan bir kadın tüm erkeklerin dikkatini üzerine çeker. Dul olan bu güzel kadını tavlamak için erkekler sırasıyla kıyasıya yarışa girerler. Mahallenin muhtarı da kadını gördükten sonra aşık olur ve muhtarın komedi dolu maceraları başlar. Kadın ilk başlarda muhtarın yaptıklarından etkilenmiş gibi gözükse de diğer erkeklerin yapacaklarını da merak etmektedir. Aradan zaman geçtikçe erkeklerin kendisine olan ilgisini çıkarları için kullanmaya başlayan kadın yavaş yavaş ilgisini kaybetmeye başlar. Fakat sadece muhtar bu kadını karşılıksız sevdiğinden dolayı ona olan aşkından vazgeçmeyecektir. Kadın uzun zamandır kendisine ilgisi olan muhtardan yapması için bir şey ister ve bunu başarırsa evleneceğini söyler.

 

Sinemalarda yayınlandıktan sonra 2.455.245 kişi tarafından izlenen ve büyük bir kitleye ulaşan çetin ceviz 2 sansürsüz izle adlı film 1. filmin devam filmi olarak çekilmiştir. İlk film kadar yoğun ilgi görmese de izleyiciler tarafından tam not almıştır. Komedi filmi severler için bekarlar full izle adlı filmi filmrax.com adresine ekledik. Dilerseniz bu filmi de seyredebilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Çetin Ceviz 2 Full Hd Türk Filmi izle"
  1. ahmet 10 Mayıs 2018, 23:31

    bence bu film izlenmeli Çetin ceviz 2 güzel bir film

  2. Mustafa 28 Mayıs 2018, 15:24

    En sevdiğim film sitesi. Aradığım her film var

Benzer Filmler