Sitemizde 57 Kategoride Toplam 776 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Cesur Savaşçılar 2018 Türkçe Dublaj izle – Hollanda Macera Filmleri

Film Bilgileri

Cesur Savaşçılar 2018 Türkçe Dublaj izle – Hollanda Macera Filmleri
720p

2018 yapımı savaş filmi olan ve geçmiş dönemin savaş konularını ele alan Cesur Savaşçılar Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Hollanda yapımı Cesur Savaşçılar izle adlı film sinemalar da 5.157.377 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Cesur Savaşçılar full hd izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Kuzey Avrupa iki dünyaya bölünmüş durumdadır. Frizler, Saksonlar, Danimarkalılar nehirlerin üst tarafında yaşarken, Franklar nehrin alt kısmında yaşarlar. Burada yaşayan insanların artık tek bir düşüncesi vardır. Romanyalıların bile başaramadığı şeyi başarmak isterler. Avrupa’yı ele geçirmek için planlar kurarlar. Saldırıya hazır bir hale gelmek istedikleri için bütün inssanları savaşa hazır bir hale sokmaya çalışırlar. Kazanmaları çok güç olacak ve çok kayıpları olacaktır. Çünkü bunca zaman Avrupalılara kimse karşı gelememiştir. Onlara kaşı gelemk için çok güçlü ve cesaretli olamk gerekmektedir. Bu insanların başı olan Alex herkesi toplayarak bir konuşma yapar. Bu konuşmada ölümünde, yaşamında olacağını ancak korkmadan Avrupa’yı ele geçirip güç kazanmaları gerektiğini söyler. Bu savaşa kadınlar ve çocuklarda katılacaktır. Alex’in il başta verdiği emir Avrupa’nın baş prensi’nin kaçırılmasıdır. Baş prensi kaçırdıktan sonra bu Avrupa için birer tehdit olacaktır. Baş prensi kaçıran Alex bir mağaraya kapatarak saklar. Ancak prensin kaçırıldığını duyan Avrupa ayaklanır ve saldırı düzenlerler. Alex’in istediği ise budur. Avrupalılar baş prensi bir nehirde ölü bulur bunun sonucunda Frizler, Saksonlar, Danimarkalılar ve Franklara savaş açarlar. Baş prensin ölümünden sonra hepsinin eşlerini, çocuklarını esir alırlar. Bunun soncunda durmayıp Avrupa’ya giderek savaş başlatır. Bu savaşta bir sürü kayıp olur. Ancak Frizler, Saksonlar, Danimarkalılar ve Franklar Avrupayı ele geçirmeyi başarırlar. Avrupa artık onların olur ve ayrı milletler olarak yaşamayı bırakıp artık birlikte yaşamaktadırlar. Cesur Savaşçılar tek parça izle adlı filmi izledikten sonra Avrupa’nın nasıl tehlikeli insanların elinden kurtularak günümüz durumuna geldiğini anlayacaksınız.

 

Son zamanların en iyi savaş filmleri arasında olması beklenen Cesur Savaşçılar full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir savaş filmi daha izlemek isterseniz Can Feda adlı yerli filmimize de göz atabilirsiniz.

Yorum Yap "Cesur Savaşçılar 2018 Türkçe Dublaj izle – Hollanda Macera Filmleri"

Benzer Filmler