Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Cenaze İşleri Sansürsüz 2017 izle – Türk Maddi Sıkıntı Filmleri

Film Bilgileri

Cenaze İşleri Sansürsüz 2017 izle – Türk Maddi Sıkıntı Filmleri
720p

Yönetmenliğini Korhan Uğur’un yaptığı ve tam bir komedi tufanı yaratan Cenaze İşleri sansürsüz izle adlı filmin bütçesi 1.250.000 TL olarak açıklanmıştır. Cenaze İşleri izle adlı film sinemalar da 1.625.387 insan tarafından izlenmiş ve eleştirmenler tarafından büyük bir beğeni toplamıştır.

 

Cenaze İşleri 2017 Türk filmleri izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Cenaze İşleri tek parça izle adlı filmde belediye de cenaze işleri ile sorumlu olan Orhan, yıllardır aynı işi yapmaktadır. Kimsesizler mezarlığı ile ilgilenen bu adam Serpil adında bir kıza deli gibi aşıktır. Bu kızla uzun yıllar süren aşklarının sonunda evlenmek isterler. Fakat bir türlü aradığı parayı bulamaya Orhan parasızlıktan kızla evlenemez. Serpil’in annesi devamlı kızına baskı yapar ve artık evlenmeleri gerektiğini yoksa onu başkasına vereceğini söyler. Hızlı bir şekilde para arama yollarına giren Orhan, bir gün en yakın arkadaşının yanına bir teklif ile gelmesiyle kafası karışır. Arkadaşının teklifi bir cesedi gizlice kimsesizler mezarlığına gömdürmek istemesidir. Bu şekilde gizli ilerden korkan ve vicdanı bir yandan el vermeyen bu adam, alacağı parayı da düşünerek eğer bu işi yaparsa Serpil ile rahatlıkla evlenebileceğini aklının ucundan çıkarmaz. En sonunda arkadaşının teklifini kabul eden Orhan ölüyü alır ve akşam üzeri kimsesizler mezarlığına gömmeye götürür. Tam adamı gömeceği sırada adamın ölmediğini fark eden Orhan hayatının en büyük korkusunu yaşar. Bu saniyeden sonra birbirinden komik olayların yaşanacağı bu filmi izlerken gülmekten gözlerinizden yaşlar gelecek. Adama kendisinin bir şeyden haberi olmadığını ve sadece kimsesizl dedikleri için ölü sanıp gömmeye çalıştığını anlatsa da başı büyük belaya girecektir. Arkadaş kazığı yiyen Orhan aynı zaman da kız arkadaşı Serpil’i de kaybetmek üzeredir.

 

Ne kadar yakın arkadaş olursa olsun arkadaş kazığına dikkat edilmesi gerektiğini konu olarak elen alan Cenaze İşleri 720p izle adlı film sitemize full hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Oldu mu Şimdi adlı filmi de sitemizden rahatlıkla izleyebilirsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Cenaze İşleri Sansürsüz 2017 izle – Türk Maddi Sıkıntı Filmleri"
  1. ZorHaydar 11 Temmuz 2018, 15:38

    Cenaze İşleri fişlmi güzel de neden bu kadar komik değil anlamadım

  2. Musa 11 Temmuz 2018, 15:38

    Bence komik değil ama izlenebilir. Yani izlerken Cenaze İşleri filmini canınız sıkılmıyor.

  3. yaziyo 11 Temmuz 2018, 15:38

    Cenaze İşleri tamam eyvallah komedi demişsiniz de bu komik değil ki. Adam dramatik bir hayat yaşıyor

Benzer Filmler