Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Çelik Yağmuru Full Hd – 2017 Sinema Filmi

Film Bilgileri

Çelik Yağmuru Full Hd – 2017 Sinema Filmi
720p

Kuzey Kore’lilerin yapmış olduğu aksiyon filmleri ülkemizde oldukça fazla izlenmektedir. Bunun nedeni ise yapılan kore filmlerinin aksiyon sahneleri ülkemiz insanları tarafından oldukça sevilmesidir. Gerçekçi sahneleri ile insanlarımızı büyüleyen bu filmler vizyona girer girmez hemen ülkemizde de yayınlanmaktadır. Çelik Yağmuru full izle adlı film 2017 yılında yapılmış olan harika bir aksiyon filmidir.

 

Çelik yağmuru Kore filmi izle

 

Filmin konusunda, maddi olarak sıkıntılar geçiren ve politikanın tamamen çökmek üzere olduğu Kuze Kore’de asker yönetime el koyma planları yapar. Bu durumu anlayan Kuzer Kore lideri ise en güvendiği diplomatına canını emanet ederek onun yardımı ile düşman ülke olan Güney Kore’ye kaçar. Hayatta kalarak ülkesinin bekası için düşman ülkede kalması gereken bu adamın tek amacı darbeyi engellemektir. Bu konuda kendisine yardım edecek tek kişi ise, kendisinin Güney Kore’ye kaçmasına yardımcı olan diplomatıdır. Çelik Yağmuru Türkçe altyazılı izle filmi ülkemizde en fazla izlenen Kore filmleri arasındadır.

 

Çelik Yağmuru 720p izle adlı film dünya genelinde 20 milyon insan tarafından izlenmesi ile ün kazanmış bir filmdir. Özellikle bu aralar Amerika ile Kore arasındaki sürtüşmelerinde ön planda olması bu filmin daha çok izlenmesine sebep olmuştur.  Rail road tigers adlı savaç filmimiz web sitemizde bulunmaktadır. Savaş filmlerine ilgisi olanlara önerilir.

5 yorum bulunmaktadır: "Çelik Yağmuru Full Hd – 2017 Sinema Filmi"
 1. tosyali_holding 1 Mayıs 2018, 18:46

  Son derece şahane bir film bence izlemelisiniz.

 2. kadinadapazari 1 Mayıs 2018, 18:46

  Çelik yağmuru izle ve darbe nasıl yapılır gör. Harika bir film olmuş

 3. Ahmet Ayhan 3 Mayıs 2018, 21:09

  Çelik yağmuru adlı filmi sinemalarda görüdğümde izlememiştim. Ama bu siteye izleyince çok beğendim. Herkese öneririm

 4. Suat aslan 4 Mayıs 2018, 17:25

  Çelik Yağmuru filmini sitenizde Hd olarak yayınladığınız için teşekkür ederim.

 5. Melike 6 Mayıs 2018, 12:00

  Çelik yağmuru. Süper bir film. Normalde bu tarz filmleri sevmem ama bu olmuş yani

Benzer Filmler