Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Cehennem Melekleri 1 izle 2010 The Expendables full hd

Film Bilgileri

Cehennem Melekleri 1 izle 2010 The Expendables full hd
720p

Doksanlı yılların aksiyon filmlerinin vazgeçilmez yıldızlarını bir araya toplama fikri ünlü oyuncu Sylvester Stallone ile somutluk kazandı. Ağustos 2010 senesinde vizyona giren ve yönetmenliğini yine Stallone’ nin yapmış olduğu Cehennem Melekleri 1 izle filmi, her açıdan nostaljik aksiyon temalarını eş zamanlı bir şekilde harmanlamayı başarmaktadır. Özellikle de tam bir yıldızlar resitaline dönüşen filmin başrol oyuncuları içerisinde Jason Staham, Jet Li, Bruce Wills, Steve Austin, Mickey Rourke gibi isimlerin paylaştığı filmde oldukça eğlenceli bir senaryonun varlığından bahsedebiliriz. Son dönem popüler sinema teknoljisinin bütün görsel teknolojisini içerisinde bulundurmakta olan filmin işleyişi hem 80’ler, hem 90’lar hem de günümüzdeki sinema anlayışı ile eş değer bir üslupla şekil almaktadır.

 

cehennem-melekleri-1-izle

 

Cehennem Melekleri 2 Türkçe Dublaj izle formatı ile de seyretme imkanı bulduğunuz filmin konusu da dikkat çekiyor. Zalim bir diktatörü yıkmak adına harekete geçen bir grup paralı askerin macerasını konu alan filmde, genel olarak ihanet, yanılgılar ve üst düzey aksiyon içeren anlara tanıklık edeceksiniz. Özellikle de ortaya çıkan tiratlar ile son sahnesine kadar ilerleyen kurgusal alt yapı vesilesiyle çok sevilen film, bir sonraki öykülere de kapı açtı.

 

Filminizi sitemizden rahatlıkla izleyebilirsiniz. Aksiyon ve hızın her daim peşinizde olacağı bu filmi mutlaka denemelisiniz. Hepinize iyi seyirler dileriz…

1 yorum yapılmış "Cehennem Melekleri 1 izle 2010 The Expendables full hd"
  1. Onur 9 Haziran 2016, 15:32

    Harika bir kadro en kaliteli aktörler bu filmde birleşmiş çok harika buldum, gerçekten cehennem melekleri 1 izle kadrosu gibi bir kadroyu ne duydum nede gördüm.

Benzer Filmler