Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Cehennem Festivali Tek Parça izle – Maskeli Katil Korku Filmleri

Film Bilgileri

Cehennem Festivali Tek Parça izle – Maskeli Katil Korku Filmleri
720p

Amerikan tarzı bir korku filmi olan ve seri bir katilin festivalde işlediği cinayetleri ele alan Cehennem Festivali Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 18.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Cehennem Festivali izle adlı film sinemalar da 4.263.860 kişi tarafından beyaz perde karşısın da izlenmiştir.

 

Cehennem Festivali 2018 korku filmi izle

 

Filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmemiz gerekirse, ülkenin en büyük festivallerinden olan ve ülkenin her yerini gezerek korkuya hasta olan gençlerin eğlenmesini sağlayan Cenehennem Festivali, ülkenin neresine giderse gitsin binlerce insanın katıldığı ve son derece beğenilen bir festival haline gelir. Natalie ve arkadaşları ise kendi kasabalarına bu festivalin geleceği günü sabırsızlık ile bekleyen ve son derece heyecanlı gençlerdir. Sonunda bekledikleri haber kendilerine gelir ve tam da cadılar bayramın da bu festivalin kendi kasabaların da yapılacağını öğrenirler. Hemen cadılar bayramına hiç olmadığı kadar güzel hazırlanan bu delikanlılar o gümn geldiğin de ise sabahın erken saatlerin de buluşmuşlar ve festival başlayana kadar alkol almışlardır. Sonunda herkesin maskeli olduğu ve insanlara son derece korkunç dakikalar yaşatan bu festival başlamış ve insanların çığlıkları arasın da eğlenceli dakikalar birbiri ardına yaşanmaya başlamıştır. Bu sıra da Natalie ve arkadaşları da kendilerine taktıkları maskeler ile insanları korkutmakta ve gördükleri korkunç insanlardan ise son derece korkarak doyasıya eğlenmektelerdir. Fakat her kesin bu kadar sarhoş olduğu ve maskeli şekilde çılgınlar gibi eğlendiği bu anları fırsat olarak bilen bir cani seri katil, taktığı maske ile gençlerin arasına girerek onlar ile eğleniyormuş gibi yapıp tek tek onları avlamaya başlamıştır. İnsanların bu olayların hepsini bir senaryo sanmaları ise bu seri katilin işini son derece kolaylaştırmaktadır. Fakat Natalie ve arkadaşları yaşanan bu olayların gerçek olduğunu anladıklarında ise hayatta kalmak için insan üstü bir çaba sarf etmeleri gerektiğini anlayacaklardır. Çünkü bu seri katil sanıldığı gibi 1 kişi değildir ve adeta festival alanı bu caniler tarafından sarılmış vaziyettedir. Amerikan tarzı bir korku filmi olan Cehennem Festivali full hd izle adlı filmi izledikten sonra gideceğiniz konserler de daha dikkatli olmaya karar vereceksiniz.

 

Filmde ünlü oyuncuların oynanamasına rağmen konusu bakımından insanların taktirini toplayan Cehennem Festivali tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir korku filmi daha izlemek isterseniz Lanetli Konak adlı filmimize de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap "Cehennem Festivali Tek Parça izle – Maskeli Katil Korku Filmleri"

Benzer Filmler