Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Cebimdeki Yabancı Türk Filmi Sansürsüz izle – Türkiye Aşk Filmleri

MEVCUT FİLM TELİF HAKKI NEDENİ İLE SİTEMİZDEN KALDIRILMIŞTIR, SADECE FRAGMANI MEVCUTTUR!!! ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.
Sorun Bildir

Film Bilgileri

Cebimdeki Yabancı Türk Filmi Sansürsüz izle – Türkiye Aşk Filmleri
720p

2018 yılında vizyona giren ve Türk filmi olan Cebimdeki Yabancı Sansürsüz izle filminin farklı konusu insanlar tarafından oldukça ilgi çekmiştir. Filmin bütçesi 1.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Devlet senaryoları kısmından destek alan bu filmin sinema da izlenme sayısı ise 1.847.474 kişidir.

 

Cebimdeki Yabancı full part izle

 

Filmin konusundan kısaca bahsedecek olursak, lise yıllarından belli arkadaş olan ve uzun zamandır görüşmeyen 7 arkadaş bir akşam yemeğinde toplanmaya karar verirler. Yemek günü geldiğinde ise en güzel ve en şık şekilde giyinerek arkadaşları ile buluşurlar. Bu buluşma sırasında eskiler yaad ettikten sonra canları sıkılan arkadaşlar bir oyun oynamaya karar verirler. Aralarından kız olan hemen atlayarak ortaya bir oyun atar ve herkesin ilgisini çeker. Telefonlarına gelecek bildirimleri herkes yalan söylemeden masa da seslice okuyacaktır. Uzun yıllar birbirini tanıyan bu insanlar aralarında gizli saklı bir şey olmadığını düşünürler. Oyun başladığında ise gelen bildirimleri yavaş yavaş okumaya başlarlar. Birbirlerini çok iyi tanıdıklarını düşünen bu insanlar, bildirimler ortaya çıktıkta aslında aralarında dağlar kadar fark olduğunu sezerler. Müthiş bir heyecan ile başlayan bu oyun gecenin sonunda ise çok farklı bir durumda bitecektir. 7 arkadaş arasında gizli olan hiç bir şey kalmamıştır ve inanılmaz derece de şok geçirmektedirler. Cebimdeki Yabancı full hd izle adlı filmde insanların özel hayatlarına önem vurgusu yapılsa da sıkı dostlar arasında gizli kalmaması gereken çok önemli değerlerin de olduğunun sinyali verilmiştir.

 

2018 yılında vizyona girdikten sonra internet ortamında en çok aranan filmler arasına giren Cebimdeki Yabancı tek parça izle filmi hd kalite de ve tek parça halinde sitemize eklenmiştir. Aynı zaman  da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Aşram 2018 filmini de izleyebilirsiniz.

7 yorum bulunmaktadır: "Cebimdeki Yabancı Türk Filmi Sansürsüz izle – Türkiye Aşk Filmleri"
 1. mest 27 Haziran 2018, 12:19

  Cebimdeki Yabancı filmini nerden buldunuz hemen. Çok güzel bir film ama gerçekten.

 2. mst 27 Haziran 2018, 12:26

  Enteresan bir film. Herkese öneririm.

 3. mst 27 Haziran 2018, 14:14

  Harika ya bir daha izlemeye girdim filmi. Hasta oldum bu filme.

 4. mst 28 Haziran 2018, 23:26

  Bu siteye girmeden yapamıyorum arkadaşlar. Adamlar iyi çalışıyor hakkını vermek lazım.

 5. melekdark 1 Temmuz 2018, 13:53

  Cebimdeki Yabanciçok güzel Teşekkürler admin filmler süper. Odno ya geçmeniz çok iyi olmuş

 6. kaanmeete 1 Temmuz 2018, 13:54

  Admin kardeşim Redbul mu içtin kanatlanmışssın resmen bu ne hız Böyle 😀

 7. Rasim 24 Ağustos 2018, 09:51

  Başarılı.

Benzer Filmler