Sitemizde 57 Kategoride Toplam 707 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Casuslar Köprüsü – Bridge of Spies Full HD izle (2015)

Film Bilgileri

Casuslar Köprüsü – Bridge of Spies Full HD izle (2015)
720p

Casuslar köprüsü izleyeceğiniz diğer adıyla Bridge of Spies filmi, yönetmenliği Steven Spielberg tarafından yapılan, 2015 yapımı dram,gerilim filmidir. Ünlü oyuncu Tom Hanks baş olarak oynamakta ve beraberin de Mark Rylance,Amy ryan ve Alan alda gibi sinema tarihinde iz bırakmış oyuncuları görmekteyiz. Bu muhteşem film 1960’da avukat James B.Donovan’ın U-2 krizinde yaşadığı hikayeyi anlatıyor. Film 7.7’lik imdb puanı ile de kaliteli olduğunu kanıtlamıştır.

 

Casuslar köprüsü full ilze

Casuslar köprüsü full izle

 

Casuslar köprüsü full izle filminin konusu ise, James B. Donovan adında ki bir avukat soğuk savaş sırasında CIA tarafından işe alınmıştır. Avukat James CIA’in verdiği gergin bir göreve dâhil edilmiş ve Sovyetler Birliği tarafından düşürülen uçaktan sonra tutuklanan U-2 casus uçak pilotu bay Francis G. Powers’in Birleşik Devletler’de casusluk suçuyla tutuklu bulunmuştur. KGB istihbarat ajanı Rudolf Abel ile takas edilerek serbest kalması için çalışmaya başlarlar. Sitemizden Casuslar Köprüsü Türkçe Dublaj 720p izleyebilirsiniz. Bu muhteşem filmi kaçırmamanızı tavsiye eder, Filmrax ekibi olarak mutlu seyirler dileriz.

2 yorum bulunmaktadır: "Casuslar Köprüsü – Bridge of Spies Full HD izle (2015)"
  1. volkan 14 Şubat 2016, 20:12

    Türkçe Dublaj yazmışsınız ama film gerçekten çok güzel mutlaka izleyin.

  2. cemm 30 Temmuz 2016, 23:34

    Tom hanks yine bu filmde harikalar yaratmış çok sevdim gerçekten harikalar bu film karelerinde. Soğuk savaş dönemi perde arkaları ile dolu karelerle dolu bir film.

Benzer Filmler