Sitemizde 57 Kategoride Toplam 716 Filme 2922 Yorum Yapılmış.

Cargo 2017 Full Hd Türkçe Dublaj izle

Film Bilgileri

Cargo 2017 Full Hd Türkçe Dublaj izle
720p

Son zamanların en popüler filmlerinden olan ve gelecek yıllarda kesinlikle böyle bir hastalık ortaya çıkması beklenen zombi rahatsızlığının konu alındığı bu 2017 yapımı filmde, salgından etkilenen bir babanın çabalarını izleyeceksiniz. Cargo full hd izle adlı film sinemalar da 4.327.763 kez izlenmiş bir filmdir ve sitemize siz değerli izleyicilerimiz rahatlıkla izleyin diye eklenmiştir.

 

 

Cargo 2017 Türkçe dublaj izle

 

Dünya tam olarak virüs salgını sonrasında küresel bir felaketin eşiğine gelmiştir. Bir yanlışlık sonucunda tüm dünyaya yayılan zombi virüsü insanların hayatlarını anında mahvetmeye başlamıştır. Filmde Tommy adında bir baba da bu virüsten nasibini almıştır. Fakat bu babanın hastalıktan kesinlikle korkusu yoktur. Daha küçücük olan kızını,  kendisi tam anlamı ile zombiye dönüşmeden güvende olacağı bir yere ulaştırmak ister. Hastalığın virüsünün bulaştığı her halinden belli olan bu adam ise Cargo tek parça izle adlı filmde kimse yardım etmeyecek ve adam bu mücadeleyi tek başına vermeye başlayacaktır. Kızının hayatını kurtarabilmek için bir babanın göze alacağı tüm olayları bu filmde bulabilirsiniz.

 

Cargo hd izle adlı film filmrax.com adresine hd kalite de 720p olarak eklenmiştir. Değerli ziyaretçilerimizin bu filmleri rahatlıkla izlemeleri için sinema da en güncel filmler sitemizde yayınlanmaya devam etmektedir. Türk dram filmi olan çocuklar sana emanet izle adlı filmimizi de sitemizden izleyebilirsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Cargo 2017 Full Hd Türkçe Dublaj izle"
  1. arya 27 Mayıs 2018, 17:48

    diğer sitelerde kalite yüzünden donup duruyordu bu sitede istediğimiz gibi hiç kasmadan izledim

  2. derya 27 Mayıs 2018, 17:48

    izlediğim en iyi filmlerden

  3. osman 27 Mayıs 2018, 17:49

    cargo o değil film efsane 😀

Benzer Filmler