Sitemizde 57 Kategoride Toplam 776 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Canavar 2018 Türkçe Dublaj izle – İngiltere Yaratık Filmleri

Film Bilgileri

Canavar 2018 Türkçe Dublaj izle – İngiltere Yaratık Filmleri
720p

İki sevgilinin başına gelen dramatik bir olayı ele alan ve insanları git gide canavarlaştıran bir durumla karşı karşıya kalan sevgililerin hayat hikayesini beyaz perdeye taşımış olan Canavar tek parça izle adlı filmin bütçesi 3.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Canavar izle filminin sinemalar da izlenme sayısı ise 1.463.798 kişi olarak resmi belgeler ile açıklanmıştır.

 

Canavar 2018 full izle

 

Canavar Türkçe dublaj izle adlı filmin konusunu siz değerli izleyicilerimiz için kısaca ele alacak olursak, yirmi yedi yaşında olan genç kadın Moll ailesiyle birlikte küçük bir adada yaşar. Ancak bu adada yaşamaktan çok sıkılmış şehre yerleşmek için planlar kurar. Moll genç bir kadın olmasına rağmen ailesi ona hala baskı kurmaya devam ediyordur. Bir gün annesiyle kavga ettikten sonra evden kaçar. Bir adam tarafından rahatsız edilen Moll kurtulmaya çalışsada adama gücü yetmez. Ormandan gelen silahlı adam Pascal, Moll’u bu adamın elinden kurtarır. Moll, Pascal’la tanıştıktan sonra kendisini özgür hissetmeyede başlar. Çünkü Pascal özgür ruhlu, birşeyi istediğinde yapan ve kimseden korkmayan bir adamdır. Moll onun yanında kendisini güçlü hisseder. Pascal’la tanışan Moll için artık yeni bir hayat vardır. Pascal’la birlikte ilk defa bu hayatta yaşadığını hisseder ve onu kaybetmekten çok korkuyordur. Ailesini bırakıp Pascal’la yaşamaya başlayan Moll için her şey şuanda çok düzgün gitsede başlarına gelicek şeyleri bilemezler. Pascal’ın zamanında işlediği bir cinayet şuanda gün yüzüne çıkar. Moll bunu öğrendiğinde onu bırakmak ister ancak başaramaz. Pascal ya tutuklanacak ya da saklanacaktır. Pascal’ı saklayan Moll onun için bir çok şeyi göze alır. Polisler her yerde Pascal’ı arasada hiç bir yerde bulamazlar. Öldürülen cesetin kız kardeşi Marry olduğunu öğrenen Moll ne yapacağını bilemez. Ya hayatını değiştiren, onu mutlu eden, Moll’u kendisi olduğu için seven adamı bırakacaktır ya da iki sene önce ölen kız kardeşinin kaitili için susacaktır. Ne yapacağını bilemeyen Moll için artık her şey çok zor bir hal alır. Seçimlerle karşı karşıya kalan Moll hayatının aşkınımı, yoksa kız kardeşinimi seçecektir.

 

Çok güvendiği erkek arkadaşının canavarlaşmasından sonra hayatta kalma mücadelesi verecek olan bir kadının öyküsünü ele alan Canavar full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zamanda bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Transit 2018 izle adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Yorum Yap "Canavar 2018 Türkçe Dublaj izle – İngiltere Yaratık Filmleri"

Benzer Filmler