Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Can Feda 2018 Yerli Sansürsüz Film izle – 2018 Türk Askerleri

Film Bilgileri

Can Feda 2018 Yerli Sansürsüz Film izle – 2018 Türk Askerleri
720p

Son yılların moda filmleri arasında giren asker filmleri arasında yerini alan ve kadrosunda başarılı oyuncularun bulunduğu Can Feda sansürsüz izle adlı filmin bütçesi 1..700.000 TL olarak açıklanmıştır. Can Feda izle adlı film sinemalar da 935.268 insan tarafından izlenmiştir.

 

Can Feda 720p izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, 2018 yılında ülkemiz haricinda komşularımız olan Suriye ve Irak Devletlerinin kuzeyinde toeröristler azmış ve ülkemize devamlı taciz atışlarında bulunmaktaydılar. Son zamanlar da bu atışların artması ve devamlı sınırlardaki köylerimizde yaşayan masum insanların canlarını kaybetmesi devletimiz tarafından göz ardı edilemez bir durum haline gelmiştir. Mecliste onaylanan sınır ötesi operasyon artık kaçınılmaz bir hal almıştı. Fakat içeride bulunan köstebekler sınır ötesi operasyonun yapılacağını ve kimler tarafından başlatılacağını çoktan teröristlere ulaştırmış ve onların hazırlık yapmalarına yardımcı olmuşlardır. Türk Silahlı Kuvvetlerinin yolunu açmak için Bordo Berelilerden oluşan bir tim, mehmetçiğin hareket edeceği yolları temizlemek için çoktan harekete geçmiştir. Kendilerini bekleyen ölüm tuzaklarından habersiz bir şekilde kahramanca ilerleyen bu askerlerimizi zor ve yoğun bir çatışma beklemekteydi. Bunların hiç birisine aldırış etmeden hareket eden ve ülkemizin güvenliği için canlarını feda etmeye hazır olan bu kahraman askerlerin geçirdiği zorlu anlara Can Feda tek parça izle adlı filmde tanıklık edeceksiniz. Şüphesizki 2018 yılı tamamen askeri filmlerin yılı olmuş durumdaydı. Fakar bu filmde gerçekçi savaş sahnelerinin olması insanlar tarafından tutulmasını sağlamıştır.

 

Ünlü oyuncu Burak Özçivit’in baş rolünde oynadığı Can Feda 720p tek part izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Midnight Runners adlı filmi de sitelerimizden izleyebilirsiniz.

4 yorum bulunmaktadır: "Can Feda 2018 Yerli Sansürsüz Film izle – 2018 Türk Askerleri"
 1. Kapaliustorta 11 Temmuz 2018, 15:39

  Arkadaş son zamanlar da asker filmlerinden ne çektik. Can Feda da güzel film ama artık baymaya başladı. Yter yapmayın bu filmleri

 2. hzn_004 11 Temmuz 2018, 15:39

  Tamam vatan aşkı tamam da Can Feda filmiyle beraber 500. asker filmi oldu. Gına geldi artık kusuucam

  • mert 19 Temmuz 2018, 23:21

   Zorlamı izletiyolar lan izlemeyın o zaman totoslar

 3. Hakan 13 Eylül 2018, 00:25

  Ne saçma sapan yorumlar bunlar.. En az 500 amerikan askeri filmi seyrettiğinize bahse girerim.. Adamların film çekecek kahramanlık hikayesi yok ama binlerce askeri filmi var.. Bizde ise tam tersi 10 binlerce kahramanlık hikayesi 10 tane film var.. Seyretmeyin kardeşim.. Ben bu tip filmlerden son derece memnunum ve devamını diliyorum..

Benzer Filmler