Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Çalsın Sazlar Sansürsüz Türk Filmi izle – 2 Adam 1 Kadın Aşk Filmi

Film Bilgileri

Çalsın Sazlar Sansürsüz Türk Filmi izle – 2 Adam 1 Kadın Aşk Filmi
720p

2017 yılında vizyona giren ve farklı bir aşk konusuna değinen Çalsın Sazlar Sansürsüz 720p izle filminin bütçesi 1.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Çalsın Sazlar izle filminin sadece sinemalar da izlenme sayısı 2.456.475 kişidir. İnternet üzerinden en çok aranan yerli filmler arasındadır.

 

Çalsın Sazlar 720p izle

 

Filmin konusundan sizlere bahsetmek gerekirse, çocukluk arkadaşı olan Ahmet ve Musa, hayatlarındaki her şeyi paylaşan ve yıllarca aynı iş yerinde çalışmış iki arkadaştır. En ufak sırlarını bile birbirinden saklamayan bu insanlar, aynı evde yaşamanın da verdiği samimiyet ile adeta kardeş gibi olmuşlardır. Bir gün iki arkadaşın da lise arkadaşı olan Cenk, Ahmet ve Musa’yı partiye davet eder. Bu partiye icabet eden iki arkadaş orada doyasıya eğlenirler. Hayatı vurdum duymaz yaşayan ve yaşamaktan keyif alan bu iki arkadaş orada gördükleri Melis adında bir kız ile tanışırlar. Yakın samimiyet kurdukları bu kız ile birlikte zaman geçirmeye başladıklarında ise kızın güzelliği ve oturaklı olması iki delikanlıyı da etkiler. Bu durum karşısında bir akşam evde baş başa oturduklarında ikisi de Melis’ten hoşlandıklarını birbirlerine itiraf ederler. Bu durum karşısında aldıkları karar sonrasında ikisi de kızı kendilerine aşık etmek için çabalayacaklardır. Kız kiminle olmak isterse diğeri olayın peşini bırakacaktır. Aldıkları bu karar sonrasında komedi dolu olayların ardı ardına yaşanacağı Çalsın Sazlar full hd izle filmi izleyicilerini gülmekten kırıp geçirecektir. Son yılların en sevilen aşk filmlerinden olan ve iki arkadaşın birbirini kırmadan rekabet içinde olmasını konu alan bu filmi keyifle izleyeceksiniz.

 

2017 yılında büyük sükse yapan ve adından son derece olumlu söz ettiren Çalsın Sazlar tek parça izle filmi hd kalite de ve 720p olarak sitemize eklenmiştir. Bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Cebimdeki Yabancı adlı filme de göz atabilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Çalsın Sazlar Sansürsüz Türk Filmi izle – 2 Adam 1 Kadın Aşk Filmi"
  1. Gulsekahveci1 1 Temmuz 2018, 13:58

    Çalsın sazlar Muhteşemdi keyifle izledim emeği geçen herkese teşekkürler

  2. iamaydemir 1 Temmuz 2018, 13:58

    Emeklerinize sağlık. Filme emeği geçenlerede teşekkürler. En sorunsuz ve en güzel sitelerden tekrar teşekkürler…

Benzer Filmler