Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Çakallarla Dans 3 Full izle – Yerli Komedi Filmi (2014)

TELİF HAKKI NEDENİ İLE FİLM SİTEMİZDEN KALDIRILMIŞTIR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
Sorun Bildir

Film Bilgileri

Çakallarla Dans 3 Full izle – Yerli Komedi Filmi (2014)
720p

2014 yılının son çeyreğinde vizyona giren Çakallarla Dans 3 izlerken; komedi tufanına fazlası ile doyacaksınız. Yapım daha önce ki iki seriden sonra son devam filmi Çakallarla Dans 3 Sıfır Sıkıntı filmi ile yoluna devam ediyor. Serinin bu son filminde yönetmen koltuğunda ise yine Murat Seker oturmaktadır. Başarılı yönetmeni daha önce Plajda, Aşk Tutulması, Aşk Geliyorum Demez gibi filmlerden tanıyoruz. Bu filmde de harika bir senaryo ile tekrar karşımıza çıkmayı başarıyor. Oyuncu kadrosu ise diğer seride olduğu gibi değişmemekte. Sevket Çoruh, Ilker Ayrik, Didem Balçin, Murat Akkoyunlu gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

 

cakallarla-dans-3-izle

 

Çakallarla Dans 3 full izleyicinin karşısına çıkan filmde bu sefer komedi daha da dolu dizgin devam etmekte. 4 kafadar arkadaş olan Del Piero Hikmet, Muhasebeci Servet, Kayınço Gökhan ve Köfte Necmi bu seferde başlarına dert almaya devam ediyor. 2. film olan Çakallarla Dans 2 filminde denetimli serbestlik ile yollarına devam eden kafadarlar, bu son filmde de hep birlikte grup terapisi alarak yaşamlarına devam etmektedirler. Fakat bu sakin hayatları çok geçmeden Del Piero Hikmet’in vapurda karşılaştığı bir kıza aşık olması ile değişecektir. Çünkü aşık olduğu kız konuşamamaktadır ve konuşabilmesi için ameliyat olması gerekmektedir. Yalnız bu ameliyat çok pahalı bir ameliyattır. Hikmet ve arkadaşlarının bu parayı bulabilmesi için yeniden hukuk dışı yollarla pis işlere bulaşması gerekmektedir. Tabiki bu da kahkaha dolu dakikaların başlamasına vesile olacaktır. Bu harika komedi filmini sitemizde Çakallarla Dans 3 hd izleyebilirsiniz.

 

Vizyona girdiği sene gişede büyük bir hasılat yapan film, birçok kesim tarafından da övgü yağmuruna tutuldu. Ayrıca imdb oylamasından da 5.5 puan almayı başaran bu eğlenceli yerli filmi kaçırmamalısınız. Çakallarla Dans 3 tek part izleme avantajına da sahip olduğunuzu hatırlatmakta da fayda var. Bu filmden hemen sonra Çakallarla Dans 2 ve Çakallarla Dans 1 filmlerini de ekliyeceğimizi hatırlatır ve filmrax.com olarak keyifli seyirler dileriz.

1 yorum yapılmış "Çakallarla Dans 3 Full izle – Yerli Komedi Filmi (2014)"
  1. Farukabi 21 Ağustos 2015, 14:35

    hafızlar bu filmi seyredipte gülmeyeniniz varsa bence acilen doktora falan gitsin. bu filme gülünmez mi ya. hastasıyızzzzzzzzzzz deeeeeeeddddeeeeeeee :))))

Benzer Filmler