Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Cadılar Bayramı 2018 Türkçe Dublaj izle – Halloween Film Serileri

Film Bilgileri

Cadılar Bayramı 2018 Türkçe Dublaj izle – Halloween Film Serileri
720p

Amerikan cinayet korku filmi serisi olan Halloween serisinin 2018 yapımı olarak karşımıza çıkan Cadılar Bayramı Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 50.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yapımcıların bir diğer resmi açıklamalarına göre Cadılar Bayramı izle adlı film sinemalar da 59.389.373 kişi tarafından izlenerek büyük bir başarıya imza atmıştır.

 

Cadılar Bayramı tek part izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. 1978 yılında, cadılar bayramında 4 masum genci öldüren Michael Myers 30 yıl boyunca ceza alır. Yıllar geçtikten sonra 5 gencin okul için araştırma yapması ile başlar her şey. Bu 5 genç bu adamla konuşmak için cezaevine gitmek ister ancak onunla konuşulması çok tehlikelidir. Michael Myers, 4 genci öldürmeden önce hastaneden kaçmıştır. Bu 5 genç Michael Myers’si hapishanede ziyaret etmek için elçiden izin alırlar. Herkes cadılar bayramı yakaştığı için hazırlıklar yapmaktadır. Bu 5 genç öğrenci Michael Myers’le cadılar bayramı gününde konuşmak istiyordur. Onunla konuşmak için o günün daha özel olacağını düşünüyorlardır. Ancak çok dikkat etmeleri gerekiyordur. Çünkü karşılarında ki adam çok tehlikeli ve bir o kadar acımasızdır. Gençler araştırmalar sonucunda Laurie strode diye bir kadın keşfederler. Bu kadının yanına giderek ondan birşeyler anlatmasını isterler. Laurie, Michael Myers adındaki bu korkunç maskeli adamın onu zorla öldürmeye çalıştığını ve onun elinden sağ çıkabilen tek kadının o olduğunu söyler. Gençler onun elinden nasıl kurtulabildiğini merak ederek sorar. Ancak kadın daha fazla bir şey anlatmayacağını ve Michael Myers ile yüzleşmek istediğini söyler. Cadılar bayramı günü 5 genç öğrenci, Michael Myers’ın yanına Laurie’yi götürmeyi düşünürler. O korkunç adamın yanına gitmekten her ne kadar korkuyor olsalarda. Okulullarında en iyi projeyi onlar vermek istediği için bu tehlikeyi karşılarına alacaklardır. Ancak ortaya çıkan bir sıkıntı sonucunda gençler, Michael Myers ile görüşemezler. Onlarında aklına hastaneye kaldırılıyor gibi yapıp Michael Myers ile plan yapıp onu hapisten kurtarmak için uğraşırlar. Laurie, Michael Myers’tan intikamını alabilmek için onun hapishaneden kaçmasını beklemektedir. Ancak Michael Myers’ın içinde bulunduğu sağlık aracı kaza yapar. Bunun sonucunda Michael Myers kaçmayı başarır. Maskeli katil Michael Myers, Laurie’nin peşinde olduğunu bildiği için tüm hazırlığıyla birlikte Laurie’nin onun yanına gelmesini bekler. Laurie’yi büyük bir kabus beklemektedir. 2018 yılında yeniden doğan Cadılar Bayramı full hd izle kabusu sizleri eski zamanlara alıp götürecektir.

 

İnsanları cinayetleri ile korkutan ve rüyalarına giren bir delinin hayat hikayesini konu alan ve efsane filmler arasında bulunan Cadılar Bayramı tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Uzun Kabus adlı 2018 yapımı korku filmimize de göz atabilirsiniz.

Yorum Yap "Cadılar Bayramı 2018 Türkçe Dublaj izle – Halloween Film Serileri"

Benzer Filmler