Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Buz Devri 1 izle – Ice Age Türkçe Dublaj HD (2002)

Film Bilgileri

Buz Devri 1 izle – Ice Age Türkçe Dublaj HD (2002)
720p

Buz Devri 1 filmi için 2000’ li yıllarıdaki animasyon sineması piyasasına adeta devrim yaşatarak bambaşka bir yönde ilerlemesine vesile olan öncü bir film tanımını yapabiliriz. Özellikle de 20th Century Fox Stüdyoları’ nın en nitelikli işlerinden biri olan ve sağlam bir seriye dönüşerek belli başlı dönemlerde sinema seyircisi ile buluşan Buz Devri 1 izle filmi; her kesime hitap edebilme özelliği sayesinde de evrensel bir hayran kitlesi edinmeyi başarmıştır. 2002 yılında vizyon ile buluşan filmdeki kahramanlar ile görsel animasyon teknolojisinin gelmiş olduğu son durumun eş değer bir sinema mucizesi ile harmanlandığına tanıklık ediyoruz.

 

buz-devri-1-izle

 

Buz Devri 1 Türkçe dublaj izle modundaki filmin konusu ise bir hayli hoş ilerlemektedir. Dünya’ nın buzlarla kaplanmaya başladığı bir dönemde bütün hayvanlar soğuktan korunmak için güneye göç etmektedir. Soğuktan dolayı göç etmek isteyen hayvanlardan birisi de miskin Sid’ tir. Ailesini bulamayan Sid’ in büyük bir mamut ve kalın dişli bir kaplanın peşine takılarak sürdürmeye başladığı yolculuk, bizlere birbirinden farklı eğlencelikleri ardı arkası kesilmeden anlatacaktır.

 

Yönetmenlik koltuğunda Chirs Wedge ve Carlos Saldana gibi iki önemli ismin oturduğu Buz Devri 1 hd izle filminin Türkçe seslendirme kadrosunda ise Haluk Bilginer, Ali Poyrazoğlu ve Yekta Kopan gibi başarılı isimlerin performanslarına tanıklık edeceksiniz. Her sahnesine ayrı bir naiflik katmakta olan film için hepinize iyi seyirler dileriz…

1 yorum yapılmış "Buz Devri 1 izle – Ice Age Türkçe Dublaj HD (2002)"
  1. Fİlm kolik 9 Haziran 2016, 15:57

    Abi bu mamutun manyak dişleri var. Buz devri 1 sinema animasyonları arasında büyük bir oluşum çok beğendim filmdeki şu fındığı takip eden şey sincapm mı acaaba.

Benzer Filmler