Sitemizde 57 Kategoride Toplam 647 Filme 2786 Yorum Yapılmış.

Büyük Açık izle – The Big Short Full Hd Partlı (2015)

Film Bilgileri

Büyük Açık izle – The Big Short Full Hd Partlı (2015)
720p

The Big Short ile yapımı 2015 yapımı bir Amerikan filmi. Gerçek bir öyküye sahip filmimiz 4 dalda Oscar adaylığı bulunan senenin en iddialı yapımlarından. Filmimizin konusu ise şöyle; 2000’li yıllarda önümüzdeki 10 sene içerisinde bir ekonomik kriz çıkacağını düşünen dört girişimci risk alarak tür paralarını riskli bir işe yatırır. Ya batacaklardır ya da muazzam bir servete sahip olacaklardır. Her saniyesi ile izleyiciyi içine çekmeyi başaran filmimiz son yılların kaliteli işlerinden.

 

the-big-short-izle

 

The Big Short türkçe dublaj izle yapımı her anlamda son yılların iyi filmlerinden. Filmimizin yönetmeni Adam McKay. Her karesi ile bir sinema şöleni vaad ediyor yönetmenimiz bize. Filmin oyuncu kadrosuda yıldızlar geçidi; Brad Pitt , Christian Bale , Steve Carell , Ryan Gosling , Melissa Leo gibi isimler yer alıyor filmimizde.

 

130 dakika süren filmimiz başından sonuna senenin en iyi öykülerinden birini vaad ediyor seyirciye. Bu filmi izlerken bir saniye bile sıkılmayacaksınız. Filmimizi sitemizde full hd olarak sıkılmadan izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler