Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Bütün Saadetler Mümkündür 2018 Tek Parça izle – Dramatik Yerli Film

Film Bilgileri

Bütün Saadetler Mümkündür 2018 Tek Parça izle – Dramatik Yerli Film
720p

Yerli bir drama filmi olarak karşımıza çıkan ve geleceği konusunda belirsizlikler yaşayan bir gencin hayatının ele alındığı Bütün Saadetler Mümkündür sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Bütün Saadetler Mümkündür izle adlı film sinemalar da 4.257.342 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Bütün Saadetler Mümkündür 2018 izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Ali adında genç bir delikanlı anne ve babasından ayrılarak kendi hayatına bakmak için bekar evine çıkar. Bu sıra da mühendislik okuyan Ali’nin en büyük hayali ERASMUS projesinde yer alarak yurt dışına çıkmaktır. Sadece bu hayali için son derece büyük çabalar veren Ali, bunun yanı sıra sadece tek bir hayale bağlı kalmayı sevmeyen birisidir. Bir tane hayali gerçekleşmez ise diğer hayalleri için çabalamayı seven bu gencin diğer hayali ise kendisine bir ev alarak ileri de rahat ve güzel bir yuva kurmaktır. Arada bir türkü barlara giderek kafasını dağıtan Ali, bura da şarkı söyleyen ve aynı zaman da hemşire olan bir kadın dikkatini çeker. Sadece bu kadını görebilmek için defalarca türkü barına gitmeye başlayan Ali, sonunda bu kız ile tanışmak için bir plan yapar. Kıza tanışam teklifinde bulunduktan sonra telefon numarasını bir kağıda yazıp veren Ali, artık bu kızdan kendisine mesaj gelmesini beklemeye başlar. Bir gece aniden telefonunun çalması ile uyanan ve arayan numaranın kim olduğunu bilmeyen Ali, telefonu açar ve karşısındaki bayanın Gülce olduğunu öğrendiğinde bir anda tüm uykusu açılır. Bu kız ile aşkını doya doya yaşayan Ali, aynı zaman da bu hayallerini gerçekleştirmek için de çabalar sarf etmektedir. Bu sıra da kız arkadaşının extra para kazanmak için aynı bina da yaşadığı ve yatalak olan Mevlüt amcaya da baktığını öğrendiğinde bu kız ile evlenmesi gerektiğini düşünmeye başlar. Hayatın da ilk defa bu kadar güzel bir kıza sahip olan ve bu kadar merhametli olmasıyla da gurur duyan Ali, kendisine hayatın da hiç bir zaman sormadığı soruyu sormaya başlar. Bütün Saadetler Mümkündür? İşte bu sorunun cevabını bulduğu anda hayatını düzene koyabilecektir. Genç bir delikanlının dramatik hayatının bir den nasıl değiştiğine Bütün Saadetler Mümkündür tek parça izle adlı film de tanıklık edeceksiniz.

 

Son zamanlarda yapılan yerli dramatik filmler arasında en iyi IMDB puanına sahip olan ve izleyicileri son derece etkileyen Bütün Saadetler Mümkündür full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin benzeri olan Horoz Bayram adlı filmimiz de sitemizdeki yerini almıştır. Herkese iyi seyirler diliyoruz.

Benzer Filmler