Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Buster’ın Hasta Kalbi izle 2017 720p full hd

Film Bilgileri

Buster’ın Hasta Kalbi izle 2017 720p full hd
720p

Film ilginç olduğu kadar kafa karıştıran bir yapımdır. Çünkü ilk bakışta filmi izlemeye başladığınızda gizem dolu dakikalar 3 ayrı insanın yaşam öyküsünü anlatır gibi gözükse de biraz izlendiğinde bir kişinin farklı düşünce yapısı ile 3 ayrı beyni canlandırdığı anlaşılmaktadır. Filmi izlemeye karar verdiğiniz andan itibaren 96 dakikalık gerilim yüklü zaman aralığına adım atmış olmaktasınız. Senaryosu Sarah Adina Smith tarafından yaratılmış bir yapımdır. Filmi Buster’in hasta kalbi izle web sitesi ile bilgisayarınızdan izlemeniz çok kolay olmaktadır.

 

 

buster’in hasta kalbi 720p full izle

 

 

Gece dalışı ile daha önce dikkat çekmiş olan yönetmen daha önceki filmlerinden farklı bir hikaye ile bu filmde kendini göstermektedir. Buster Y2K sorunları ile kafayı bozmuş olan bir dağ adamı karakterini canlandırmaktadır. Boş durumda olan yayla evlerinde kimsenin bilgisi olmadan yaşamını sürdürürken aklının bir bölümünü açık denizde çaresiz bir şekilde denizin ortasında kaybolduğu düşünceleri ile meşgul ederken farklı bir kişilik ortaya çıkarmaktadır. Filmi daha iyi anlayabilmek için Türkçe çevirisi yapılmış Buster’in hasta kalbi Türkçe dublaj izle seçkin bir fırsat olmaktadır. Bu sayede değişik kişilik yapılarına sahip olan Buster’in yaşam öyküsünü anlayabilirsiniz.

 

Filmin oyuncu kadrosu daha önce ki dram ve gerilimin filmlerinden de izlediğiniz isimlerden oluşmaktadır. Senaristin ve yönetmenin aynı kişi olması 96 dakikalık gizem dolu gerilim filmini heyecan içinde izlemeniz sağlamaktadır. Heyecan dolu filmi Buster’in hasta kalbi full hd izle web sitesi çalışmaları kaliteli film izlemenize olanak sağlamaktadır. Buster’in eşi ve çocukları ile birlikte adını Jonah olduğu günlerle meşgul ettiği beyninin öbür tarafı değişik bir yaşam öyküsünü ortaya koymaktadır. Kendi kişiliğine döndüğü anda ise kendisi de bazı durumları kabullenememektedir. Filmde gerilimin orijinal çekimleri ile izlemek isterseniz Buster’se Mal Heart izle sizlere inanılmaz dakikalar sunacaktır.

 

1 yorum yapılmış "Buster’ın Hasta Kalbi izle 2017 720p full hd"
  1. kadir 2 Mart 2018, 18:18

    Ya ne kadar güzel bir film olmuş çok beğendim.

Benzer Filmler