Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Bu Nasıl Aile Full HD Türkçe Dublaj izle (2013)

Filmin bu partında herhangi bir problem yaşıyorsanız TEK PART VK ve TEK PART seçeneğini de TÜRKÇE DUBLAJ olarakta kullanabilirsiniz. Mutlu seyirler...
Sorun Bildir

Film Bilgileri

Bu Nasıl Aile Full HD Türkçe Dublaj izle (2013)
720p

Ailece seyredilecek harika bir yapım olan Bu Nasıl Aile filmini izlerken; komediye doyacaksınız. Baştan sona eğlenceli bir kurgu ile devam eden film 111 dakika boyunca sizi kahkaha tufanına sokacak. İmdb top listesinde 7.1 puan alan filmin Türk izleyiciden aldığı puan ise 7.8 olarak dikkat çekmekte. Yönetmenliğini Pittsburgh Sırları, Yakar Top gibi yapımlardan tanıdığımız genç yönetmen Rawson Marshall üstlenmektedir. Başrollerinde ise Jennifer Aniston, Molly C. Quinn ve Emma Roberts yer almaktadır.

 

bu-nasil-aile-izle

 

Komedinin yanında aksiyonunda tavan yaptığı filmi sitemizde Bu Nasıl Aile Türkçe dublaj izleme seçeneğine de sahipsiniz. Konu olarak ise; David adında orta halli bir uyuşturucu satıcısı kendi meskeninde satış yapmaktadır. Hiçbir belaya karışmayan David, bu zamana kadar işlerinde de bir aksilik yaşamamıştır. Fakat bu sakin hayatı çok geçmeden bozulacaktır. Paraya sıkışan 3 genç David’i dolandırarak hem parasını hem de malını çalar. Fakat ortada daha büyük bir sıkıntı vardır. Çalınan para David’e değil güçlü bir uyuşturucu kaçakçısı olan Brad’e aittir. Tam bu noktada çaresiz kalan ve çalınan parayı ödemeye çalışan kahramanımıza Brad, bir teklif sunacaktır. Meksika sınırından bir karavan ile yüklü bir mal geçirmesini isteyecektir. Bu şansı kaçırmak istemeyen kahramanımız baba kılığına girerek sınırı geçmeye çalışacaktır. Tabi bu yolculukta yalnız değildir. Kahramanımız ile birlikte bu suça ortak olacak başka kişilerde vardır. Her anı sizi sürükleyecek bu eğlenceli yapımı Bu Nasıl Aile hd izleyebilirsiniz.

 

Gerek senaryosu gerek ise oyuncu performansları ile sizi kendine hayran bırakacak bir yapım. Partlı seçenekler ile de seyredebileceğiniz bu yapımı Bu Nasıl Aile full izleyedebilirsiniz. Orijinal ismi We’re the Millers olan bu muhteşem yapımı ailenizle birlikte sıkılmadan seyredebilirsiniz. Filmrax.com keyifli ve mutlu seyirler diler.

Benzer Filmler