Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Brain On Fire izle 2016 full hd 720p

Film Bilgileri

Brain On Fire izle 2016 full hd 720p
720p

2016 yılı İrlanda, ABD, Kanada ortak yapımı olan film, biyografi ve dram türünün en özel örneklerinden birisi olarak gösterilebilir. IMDB puanı 6,6 olan film bu özelliğiyle izleyiciyi kendine bağlarken, filme hikaye olan Susannah Cahalan’ın sıra dışı öyküsünü seyretmek izleyiciyi de derinden etkiliyor. Brain On Fire izlerken yaşanan acı hayatlara kendinizi kaptırabilirsiniz. İlk gösterimi Toronto Uluslararası Film Festivali’nde gerçekleştirilen film, yaşanmış bir hayat hikayesini beyaz perdeye taşıyarak geniş bir izleyici kitlesiyle buluşmasını sağlıyor.

 

 

brain on fire full türkçe dublaj izle

 

 

 

Aniden akli dengesini kaybeden Susannah’ın acı dolu yaşamına vurgu yapan film, seyirciyi de etkilemeyi başarıyor. New York Post gazetesinde muhabir olarak çalışan Susannah, ciddi sağlık sorunları yaşamaya başlar. Sesler duyan ve ani krizler geçiren genç kadın, doktor doktor gezer ve derdine çare arar. Bu zaman zarfında pek çok yanlış tedaviye maruz kalan Susannah günün birinde doğru kişinin kapısını çalar. Brain On Fire Türkçe dublaj izleyerek siz de genç kadının neler yaşadığını daha net anlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir gün gözlerini hastanede açan genç kadın son bir ay hakkında hiçbir şey hatırlamadığını fark eder. Hafızasında oluşmuş boşlukları doldurmak için ciddi bir çabanın içine giren kadın, zaman içinde neler yaşadığını yavaş yavaş anlamaya başlar. Gerçek bir hayat hikayesini konu alan film, başarılı bir iş hayatının da nasıl etkilenebileceğine güzel bir örnek teşkil ediyor. Brain On Fire full hd izleyerek Susannah’ın hayatına kesintisiz olarak ortak olabilirsiniz. Başrollerinde; Chloe Grace Moretz, Richard Armitage, Thomas Mann, Carrie-Annie Moss, Vincent Gale ve Nicole LaPlaca’nın yer aldığı filmde gerçek bir yaşam öyküsünün dramatik yönlerine de şahit olabilirsiniz. Yönetmen koltuğunda Gerard Barrett’in oturduğu film orijinal olarak Brain On Fire: My Month of Madness isimli romandan uyarlanmış. Brain On Fire izlerken siz de Susannah’ın neler yaşadığına şahitlik edebilirsiniz.

 

1 yorum yapılmış "Brain On Fire izle 2016 full hd 720p"
  1. kadir 2 Mart 2018, 18:16

    Süper ötesi olmuş yav tekrardan izlicem.

Benzer Filmler