Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Boule ve Bill 2 Türkçe Dublaj izle – İnsan Dostu Köpek Filmleri

Film Bilgileri

Boule ve Bill 2 Türkçe Dublaj izle – İnsan Dostu Köpek Filmleri
720p

2017 yılında çekilen ve bir köpeğin bir aileye ne kadar yardımcı olabileceğini konu alan Boule ve Bill 2 Türkçe dublaj izle adlı film 12.000.000 dolar bütçe ile çekilmiştir. Boule ve Bill 2 izle adlı film Fransız yapımı olup dünya sinemalarında 12.683.799 insan tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Boule ve Bill 2 tek part izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, filmin ilk serisinde ailenin başına gelecek olan felaketi önleyen köpek, aile tarafından sahiplenilir ve hayatlarına bir kurtarıcı olarak girer. Bill adını verdikleri bu köpek adeta ailenin bir ferdi haline gelmiştir. Eğitimli olan bu köpeği gören bir reklam şirketi aileye büyük paralar teklif ederek köpeklerini ve çocuklarını bir reklam filminde oynatmak isterler. Bu durumu kabul eden aile artık hayatının yeniden düzene girmeye başladığını düşünür. Fakat reklam şirketi, reklam çekimlerinden sonra ailenin parasını ödemediği gibi bir de aileye attırdığı imza sonrasında çocukların hayatları boyunca kendilerine çalışacaklarını sahte bir evrak ile ayarlamışlardır. Bu durum karşısında hayatlarının mahvolduğunu düşünen aile bu durumdan kurtulmak için büyük bir plan yapar. Kendileri sahte bir hukuk şirketi kurarak devamlı bu reklam şrketine nota çekerler. Gelen bu notalar sonrasında büyük bir korku yaşayan reklam şirketi çocukları ve köpeklerini adeta azad edercesine yaptıkları kaçak sözleşmeyi yırtarak kurtulmaya çalışırlar. Fakat ailenin daha çok istekleri olacaktır. Çocuklarının reklam için talep edilen paralarını da istiyor olmaları reklam şirketinin nasıl bir belaya bulaştıklarını anlamalarının çok geç olmasından dolayı büyük sıkıntı yaşayacaklardır. Tüm ödemeleri yaptıktan sonra ise hukuk şirketinin sahte olduğunu anladıklarında hukuki yollara baş vuracak ve büyük bir savaş başlatacaklardır. Boule ve Bill 2 tek parça izle adlı filmde aile kendi hakları olanı aldıklarını savunacak, reklam şirketi ise kendisini kandırdığını söyledikleri aileye kaptırdıklarını almak için savaşacaklardır.

 

2017 yılının en komik ve en macera dolu filmleri arasında bulunan Boule ve Bill 2 full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zamanda bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Sinyalciler adlı Türk komedi filmini de seyredebilirsiniz.

Benzer Filmler