Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Borç 2018 Sansürsüz izle – Yerli Aile Arkadaş Dost Dram Filmleri

Film Bilgileri

Borç 2018 Sansürsüz izle – Yerli Aile Arkadaş Dost Dram Filmleri
720p

Bir adamın yaptığı iyilik sonrasında başına gelecek belalar ile nasıl başa çıktığını konu alan Borç sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Borç izle adlı film sinemalar da 4.363.796 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Borç 2018 tek parça izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Hasan ve Mukaddes çifti yaşadıklar bina da herkes tarafından sevilen genç bir karı kocadır. Bu karı kocanın sevilmesinin en büyük nedeni ise oldukça dürüst ve iyi kalpli olmalarından geçmektedir. Hasan işten eve evden işe giden bir delikanlıdır. Mukaddes ise kocasını çok seven ve ev hanımlığını oldukça iyi yaparak kocasına son derece saygı duyan bir bayandır. Büyük bir muhasebe şirketinde çalışan Hasan, iş yerinde de son derece sevilen bir insandır. Bir gün Hasan eve gelirken yan kapı komşusu Huriye ile apartman da karşılaşır. Bu kadının durumunun pek iyi olmadığını gören Hasan karısını da alarak Huriye’nin evine giderler. Kadının kanser hastası olduğunu öğrenen Mukaddes ve Hasan, Huriye’yi alarak hemen hastahaneye götürmeye karar verirler. Genç olmasına rağmen kocasını erken yaşta kaybeden bu kadının hayatın da kendisine bakacak kimsesi yoktur. Hastahaneye götürdükleri Huriye’nin hastalığının son derece ilerlediğin öğrenen Hasan, doktorun bu kadına bir müddet bakılmasın gerektiğini öğrenince karısına bu durumdan bahsederek Huriye’ye kendilerinin bakması gerektiğini söyler. Genç bir kadına kocasının bakma isteğine anlam veremese de bu durumu kabul etmek zorunda kalan Huriye, kocası işe gittikten sonra bu kadının gerekli eşyalarını alarak kendi evine yerleştirir. Fakat bu kadının evlerinde geldiği andan itibaren mahalle de çıkacak dedikodular Mukaddes’in oldukça moralini bozacak. Çocukları olmadığını ve Huriye’den çocuk yaparak Mukaddes doğurdu diyeceklerdi söylentileri kadının moralini alt üst eder. Bu sıra da oldukça iyi niyetli bir adam olan Hasan’ın ise iyilik duygusu çok büyük bir sınavdan geçecektir. Borç tek parça izle adlı filmi insanların iyi niyetlerinin nasıl suistimal edildiğini göreceksiniz.

 

2018 yılında insanların iyiliklerinin bile halk arasında nasıl kötü bir durum olarak lanse edilebileceğini konu olarak beyaz perdeye aktaran Borç full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Aydede adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Benzer Filmler