Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Black Klansman 2018 Türkçe Dublaj izle – Komedi Dram Suç Gerilim Filmi

Film Bilgileri

Black Klansman 2018 Türkçe Dublaj izle – Komedi Dram Suç Gerilim Filmi
720p

Zenci bir adamın başından geçen bir çok olayın hayatını nasıl etkilediğini konu alan Black Klansman Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcılarının açıklamalarına göre 5.000.000 dolardır. Yapılan 2. resmi açıklamaya göre Black Klansman izle adlı film sinemalar da 2.476.383 insan tarafından izlenmiştir.

 

Black Klansman full hd izle

 

Black Klansman full hd izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Çocukluklarından beri hayali olan polislik mesleğini kazanan ve kendi şehrin de polis memur olarak atanan Afro-Amerikalı Ron Stallworth, ve aynı onun gibi çocukluk hayalini gerçekleştirmiş olan ve Ron’un ortağı olan Flip Zimmerman, şehirlerini ele geçirmek isteyen Kux Klan adı altında toplanmış bir örgüt ile savaşmaya karar verirler. Polis merkezinden aldıkları özel emir ile sivil polisliğe atanan bu gençlerden Ron, kendilerini siyahilere göre beyazların daha üstün olduğu konusunu destekleyen örgütün bir üyesi olur. Fakat Ron bu örgütün üyesi olmakla kalmaz ve şehirde ayaklanmalar yapan grubunda liderliği konumuna yükselir. Bu durum karşısında şehirde yapılacak eylemleri planlaması gereken Ron’un işi daha da zorlaşmıştır. Farklı bir durumda bulunan ve Ron’dan aldığı istihbarat ile birlikte örgütün diğer gizli planlarına operasyonlar yaparak örgütü oldukça zor durumda bırakan Flip, örgütün bir numaralı ölüm listesine adını yazdırır. Bu durumu haber alan Ron, arkadaşını korumak için tüm planları kendisine vermemeye karar verir. Eğer örgüt 1 veya 2 planlarında daha başarısız olursa Flip’i öldürme kararı almışlardır. Fakar Ron örgütü lideri ile yapmış olduğu toplantılar sonrasında, aslında örgütün kötü niyetli olmadığını, şehri daha pis örgütlerden korumak için bu tarz planlamalar yaptıklarını anlar. İki arada ve bir derede kalan Ron, polislik rozetini bir kenara koyarak örgüt adına eylemler planlamaya başlar. Polis olduğundan dolayı ve polis aklıyla düşündüğünden dolayı planladığı eylemlerin tamamının başarılı olması, Ron’un örgüt içinde daha büyük güven sağlamasına neden olacaktır. Ve sonunda örgütün kurucusunu öğrendiğinde ise hayatının en büyük şokunu yaşayacaktır. Ve tabiki arkadaşı Flip’te bu şoktan nasibini alacaktır.

 

2018 yılında vizyona giren ve izleyicilere bir çok duyguyu aynı anda yaşatan Black Klansman tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Facia Üçlü adlı yerli komedi filmimize de göz atabilirsiniz.

Yorum Yap "Black Klansman 2018 Türkçe Dublaj izle – Komedi Dram Suç Gerilim Filmi"

Benzer Filmler