Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Bizum Uşaklar 2018 Sansürsüz izle – Karadeniz Hapishane Komedi Filmleri

Film Bilgileri

Bizum Uşaklar 2018 Sansürsüz izle – Karadeniz Hapishane Komedi Filmleri
720p

Hasımlarından kurtulmak için cezaevinden çıktıktan sonra kılık değiştiren ve kendilerini akıl almaz olayların içinde bulan iki kafadarın hikayesinin anlatıldığı Bizum Uşaklar sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Bizum Uşaklar izle adlı film sinemalar da 4.274.359 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Bizum Uşaklar sansürsüz izle

 

Bizum Uşaklar tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, işledikleri bir suç yüzünden tam olarak 15 sene ceza yatan Ahmet ve Mehmet adlı iki kafadar arkadaş tahliye zamanları geldiği anda kendilerine gelen bir mektup ile hayatlarının şokunu yaşarlar. Aradan geçen 15 sene süre içerisinde yanlış yaptıkları kabadayının kendilerini unutmamış olması ve çıkar çıkmaz öldürüleceklerini yazması iki adamın da korkudan ne yapacaklarını şaşırmalarına neden olmuştur. Ceza evi müdürü ile konuştuktan sonra tahliye anında ayrı ayrı hocaymış gibi çıkan bu iki kafadar kendilerini bir anda Trabzon’un Araklı köyünde bulurlar. Bura da kendilerini cami hocası olarak tanıtan ve hayatlarını bu şekilde devam ettirmek isteyen Ahmet ve Mehmet, burada başlarına gelecek akıl almaz olaylardan habersiz şekilde cami de hocalık yapmaya devam ediyorlardır. Bu sıra da köyde iki grubun birbirleri ile toprak ve sınır kavgası ediyor olmasından sıkılan muhtar ise bu iki hocanın yanına giderek kendisine yardım etmesini ve bu durumun kan davasına gitmeden bir an önce bitirilmesi gerektiğini söyler. Hoca olmadıklarının anlaşılmaması için bu durumun içerisine dahil olan Ahmet ve Mehmet, durumdan bir an önce kurtulmak için ortaya bir yalan atarlar. İki sınırın da içerisinde hazine olduğunu ve bunu devletin öğrendiği zaman arsaları ellerinden alacağını söyleyen bu kafadarlar, iki ailenin de aradaki tartışmaların durmasını amaçlarlar iken durumları daha da zor duruma sokarlar. Bir anda yayılan bu hazine olayı ise tüm ülkeye yayılacak ve bu durumu duyan peşlerindeki kabadayı ve adamları da bu köye gelerek hazineye sahip olmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Bu durumu haber alan iki kafadar ise köyden ilk fırsatta kaçmak için planlarını çoktan hazırlamışlardır fakat hiç bir şey planladıkları gibi olmayacaktır.

 

Son zamanlar da yapılan Karadeniz filmlerinden oldukça farklı bir konuya sahip olan Bizum Uşaklar full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin benzeri olan Öğrenci Kafası Soygun adlı filmi de sitemizde bulabilirsiniz.

Yorum Yap "Bizum Uşaklar 2018 Sansürsüz izle – Karadeniz Hapishane Komedi Filmleri"

Benzer Filmler