Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Bizi İzliyor 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Kanlı Korku Filmleri

Film Bilgileri

Bizi İzliyor 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Kanlı Korku Filmleri
720p

2018 yılının en kanlı Amerikan korku filmi olan ve bir ailenin hayatının psikopat bir katil tarafından nasıl mahvolduğunu konu alan Bizi İzliyor Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.200.000 dolar olarak açıklanmıştır. Bizi İzliyor izle filmi sinemalar da 2.167.389 kişi tarafından izlemiş ve büyük bir beğeni toplamıştır.

 

Bizi İzliyor 2018 Korku filmi izle

 

Filmin konusunu sizler için kısaca ele alacak olursak, işinde son derece başarılı olmuş olan ve hızla kademe yükselen Jhonsan, sonunda ailesinin ve kendisinin hayali olan müstakil bir ev alır. Ormanın içinde olan bu evin bahçesinin büyük olması hayallerindeki barbekü keyfini de ailesi ile birlikte rahatlıkla yapabileceğini düşünür. İlk zamanlar da oldukça güzel geçen her şey, iki kızlarının çizdiği resimlerdeki farklılıklardan dolayı babayı tedirgin eder. Kızlar adeta resimlerinde bir şeytani varlık çizmektedirler. Bu durum karşısında kızların ormanda kendilerine yaptıkları salıncağın oraya giden baba, salıncak ortasına çizdikleri şeytani varlığın ne olduğunu anlamaya çalışır. Fakat oraya taşındıklarından beri aileyi devamlı izleyen seri katil hemen harekete geçer ve ormanda Jhonsan’ı öldürür. Daha sonra cesetini ailenin evinin önüne atan bu katil, aynı babaya yaptığı gibi anneyi de öldürmek ve kızları kendisine almak ister. Kocasının cesetini kapının önünde gören Marily, annelik iç güdüsü ile kızlarını korumak ve onların hayatta kalmasını sağlamak için elinden geleni yapacaktır. Bizi İzliyor tek parça izle adlı filmin konusu dünya üzerinde bir çok filme benzer bir konudur. Fakat bu filmdeki farklılık sahnelerin tamamen gerçeğe yakın çekilmiş olmasıdır. Yapımcılar bu filmi izlediklerinde filmin araştırılması gerektiğini ve cinayetlerin gerçek olabileceğini öne sürmüşlerdir. Polis tarafından yapılan araştırmalar da hepsinin senaryo olduğu anlaşılmış ve sinemalar da yayınlanmasına karar verilmiştir.

 

Cin filmlerinden önce en korkulan filmlerin seri katil filmleri olduğunu düşünürsek oldukça başarılı bir film olan Bizi İzliyor full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir korku filmi daha izlemek isterseniz Dead Night filmini de sitemizden seyredebilirsiniz.

Yorum Yap "Bizi İzliyor 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Kanlı Korku Filmleri"

Benzer Filmler