Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Bir Yıldız Doğuyor 2018 Full Hd izle – Amerikan Müzikal Filmleri

Film Bilgileri

Bir Yıldız Doğuyor 2018 Full Hd izle – Amerikan Müzikal Filmleri
720p

Dünya da bi yıldızın nasıl doğduğunu konu alan ve insanların da normal de rahatlıkla star olabileceklerini beyaz perdeye aktaran Bir Yıldız Doğuyor Türkçe dublaj izle adlı filmn bütçesi 17.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Bir Yıldız Doğuyor izle adlı film sinemalar da 5.274.489 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Bir Yıldız Doğuyor tek parça izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, yaptığı başarılı şarkılar ve oynadığı dizi ve filmler sayesinde bir anda ülkenin en başaralı sanatçısı haline gelen Jackson Maine, tüm yapımcıların peşinden koştuğu ve projelerin de oynatmak istediği bir kadın haline gelmiştir. İşin de bu kadar başarılı olan Jackson Maine, aynı zaman da güzelliği ve seksiliği ile de tüm erkeklerin dikkatini çekmektedir. Bir çok zengin ailenin çocukları ile evlendirmek istedikleri bu sanatçı, para için değil aşk için evleneceğim diyerek ileri de kendisinin beğendiği bir insanlar evleneceğini ileterek gelen tüm teklifleri red eder. Fakat ailesinin bir trafik kazasın da rahmetli olduğun haberini aldıktan sonra tüm projelerini ve işlerini bir kenara bırakan bu kadın kendisini evine kapatarak psikolojik sıkıntılar yaşar. Bu sıra da sıkıntılı zamanlar geçirdiği dönem de ülkedeki popülerliğini de kaybeden bu kadın artık eskisi kadar insanlar tarafından konuşulmaz bir hal alır. Bu durumu kafasına bile takmayan kadın kendisinden sonra çıkan hiç bir sanatçının kendisinden daha iyi olduğunu düşünmemektedir. Bu sıra da çok başarılı bir müzisyen olmasına rağmen tanınmamış bi delikanlı olan Jack ile tanışır. Aradığı aşkı bu delikanlıda bulduğuna inanan bu kadın, yakınlaşmalar sonrasında delikanlının de verdiği destek ile yeniden sanat piyasasına girme kararı alır. Fakat bu sefer amacı kendisini star yapmak değil sevgilisi olan Jack’i büyük bir yıldız yapmaktır. Oldukça başarılı olduğunu bildiği bu adamı ülkenin bir numaralı gündemi yapmak ise Jackson Maine için hiçte zor olmayacaktır. Piyasa da gündem olan ünlüler ise bu kadının yeniden piyasaya gireceğini duydularındaki korkuyu Bir Yıldız Doğuyor full hd izle adlı filmde izleyecek ve kadının ne kadar başarılı olduğunu bu insanların korkularından anlayacaksınız.

 

Amerika’nın en ünlü sanatçısı Lady Gaga’nın baş rolünde oynadığı ve ilk filminde oldukça başarılı olan bu kadının baş yapıtı Bir Yıldız Doğuyor tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Küçük Cadı adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Benzer Filmler