Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Bir Rüya İçin Ağıt – Requiem for a Dream 720p Hd izle

Film Bilgileri

Bir Rüya İçin Ağıt – Requiem for a Dream 720p Hd izle
720p

2000 yılına damgasını vurmuş müthiş bir film olan Bir Rüya İçin Ağıt izle filmini seyretmeyi şiddetle öneririz. ABD yapımı olan ve Türkiye’de 14 Mayıs 2000 de vizyona giren film, imdb sitesinde 8.4 yüksek puan ile dikkatlari üzerine çeken efsane niteliğinde bir film. Yönetmenliğini Şampiyon, Nuh: Büyük Tufan, Siyah Kuğu, Pi gibi kült filmlerin altına imzasını atmış başarılı yönetmen Darren Aronofsky üstlenmektedir. Başrollerde ise Jennifer Connelly, Ellen Burstyn, Jared Leto ve Christopher McDonald gibi tecrübeli oyuncular yer almaktadır.

 

Requiem-for-a-Dream-izle

 

Requiem for a Dream izlemek isteyenleri sitemize davet ediyoruz. Çünkü bu muhteşem kurgusu ve senaryosu olan filmi kaçırmamalısınız. Film konu olarak ise şöyledir: Sara eşinden boşanmış ve tek çocuğu ile hayatını sürdüren sıradan bir ev hanımıdır. Sara’nın oğlu olan Harry ise uyuşturucu bağımlısı bir arkadaş çevresine sahip olan genç bir çocuktur. Aynı zamanda da Harry, eroin ve kokain gibi her türlü uyuşturucu maddeyi de içen ve bağımlısı olan bir çocuktur. Birgün annesinin hayalindeki yarışma programına annesi davet edilir. Fakat o programa çıkabilmesi ve yeni aldığı kırmızı bir elbisenin içine girebilmesi için Sara’nın acil kilo vermesi lazımdır. Bunun için diyetisyene gitmeye karar verirler. Doktor Sara’ya zayıflaması için haplar verecektir. Fakat çok zaman geçmeden bu haplar Sara da yan etkiler yapmaya başlayacaktır. Bundan sonra da dram dolu dakikalara bizlerde şahit olacağız. İbretlik bir hikayeyi gözler önüne seren yönetmen, seyredenlerin kendisine çıkarması gereken derslerin üzerinde durmayıda ihmal etmiyor. Bir Rüya İçin Ağıt hd izleme seçeneği ile de sitemizde yer almaktadır.

 

Vizyona girdiği yıl büyük yankı getiren Bir Rüya İçin Ağıt Türkçe dublaj izleme seçeneği ile de ulaşabilirsiniz. Bir gencin dram dolu hikayesine sizlerde ekranlarınız başında eşlik edeceksiniz. Göz yaşlarınıza hakim olamayacağınız bu güzel filmi Bir Rüya İçin Ağıt full izleme seçeneği ile tek parça ve partlı vk 720p kalitede seyredebilirsiniz. Mutlu seyirler.

2 yorum bulunmaktadır: "Bir Rüya İçin Ağıt – Requiem for a Dream 720p Hd izle"
  1. Mamlimatan 14 Kasım 2015, 14:59

    yorum yapamadan gecemedim. mukemmel bir film

  2. hatun 29 Aralık 2015, 19:59

    film enteresandı. bu filmi seyredeceğinize gidin gölge ajanı izleyin.

Benzer Filmler