Sitemizde 57 Kategoride Toplam 776 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Beyaz Diş 2018 Türkçe Dublaj Animasyon izle – Saf Kurt Filmleri

Film Bilgileri

Beyaz Diş 2018 Türkçe Dublaj Animasyon izle – Saf Kurt Filmleri
720p

Animasyon filmlerinin son yıllarda popüler olduğu beyaz perde de bir animasyon filmi daha sizler izle. Beyaz Diş Türkçe dublaj izle adlı animasyon filminin bütçesi yapımcıları tarafından 4.100.000 dolar olarak açıklanmıştır. Beyaz Diş izle filminin sinemalar da izlenme sayısı 2.727.489 kişi olarak kayıtlara geçmiştir.

 

Beyaz Diş tek part izle

 

Yarı kurt ve yarı köpek olan bir hayvanın dramatik dolu hayatının anlatıldığı Beyaz Diş tek parça izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, daha yavru iken bir adam tarafından alınan ve oldukça iyi bakılan bu kurt köpeği sahibinin ölümünün ardından adeta yetim kalmış bir çocuk gibi yalnız kalır. Diğer köpeklerden farklı olduğundan dolayı köpeklerin ve insanların dışlanması ile karşılaşan bu köpek, onlarla mücadele ederek hayatını sürdürmekte ve aynı zaman da kendisini sevebilecek bir dost aramaktadır. Tüm bu olumsuzlukların içinde karşılaştığı bir çocuğun gözlerinde karşılıksız sevgiyi görünce bu çocuğun kendisinin yeni sahibi olduğunu anlayacak ve onun yanında bir an bile ayrılmayacaktır. Aile son derece güzel bir dostluk yapacak olan bu köpek, çocuk ile de devamlı vakit geçirerek en kısa zaman da kendisini sevdirecektir. Fakat bir gün çocuğun babasının aniden ortadan kaybolması ile çocuk ve köpeğin hayatları alt üst olacaktır. Babasına ne olduğunu merak eden bu çocuk, Beyaz Diş adını verdiği köpeğini de alarak babasını aramaya koyulacaktır. Çıktıkları bu yolculukta kendilerini son derece kötü olayların beklediğinden habersiz babasını arayan çocuk, yanında Beyaz Diş adlı köpeği olduğundan dolayı kendisini güvende hissetmektedir. Fakat ne yazık ki gittikleri yer de bu köpeğe düşman insanlar ve bazı hayvanlar bulunmaktadır. Defalarca saldırılara maruz kalacak olan bu ikili, ne olursa olsun babalarını aramaktan vazgeçmeyeceklerdir. Bir ailenin ve bir köpeğin dramatik hikayesinin yaşandığı bu animasyon filmini izlerken çocuklarınızın hayvan sevgisi iki kat daha artacaktır.

 

Son zamanlarda hayvanlara karşı yapılan saldırıların ardından saldırı yapanlara izletilmesi gereken bir film olan Beyaz Diş full hd izle adlı filmi sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklemiş bulunmaktayız. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Sihirli Halı adlı filmimize de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap "Beyaz Diş 2018 Türkçe Dublaj Animasyon izle – Saf Kurt Filmleri"

Benzer Filmler