Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Benjamin Button Full HD Türkçe Dublaj izle – Brad Pitt Filmleri

Film Bilgileri

Benjamin Button Full HD Türkçe Dublaj izle – Brad Pitt Filmleri
720p

2008 yılında vizyona giren Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi izlerken; dramı ve fantastik öğeleri bir arada bulacaksınız. Başrollerinde Brad Pitt’in yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Dövüş Kulübü, Kayıp Kız, Sosyal Ağ, Ejderha Dövmeli Kız, Zodiac, Yaratık 3 gibi efsanevi yapımlardan tanıdığımız başarılı yönetmen David Fincher oturmaktadır. İmdb oylamasından 7.8 puan alan filmin genel seyirci oylaması ise 8.5’tir.

 

benjamin-button-izle

 

Sıradışı bir senaryoya sahip olan film bu zamana kadar seyredeceğiniz en değişik hikayeye sahip film diyebilirim. 1. Dünya Savaşı’nın sonlarına doğru başlayan film, 80 yaşlarında dünyaya gelen bir adamın zaman ilerledikçe gençleşerek 21. yüzyıla kadar süren hayat hikayesini konu ediniyor. Benjamin Button adındaki bu adam yaşlı bir şekilde başladığı hayat serüveninde yıllar geçtikçe yaşadığı dram, aşk, mutluluk, hüzün gibi hayatın içindeki dinamiklerle birlikte gençleşerek günümüze ulaşmasını çarpıcı bir şekilde gözler önüne seriyor. Baştan sona merakla seyredeceğiniz bu harika filmi sitemizde Benjamin Button full HD izleyebileceksiniz.

 

Gelmiş geçmiş en iyi senaryo olarak bahsedilen film sizleri 167 dakika boyunca koltuklarınıza kilitleyecek. Brad Pitt’in de sağlam bir oyunculuk çıkardığı bu harika sinema başyapıtını sitemizde Benjamin Button Türkçe Dublaj izleme avantajına da sahipsiniz. En çok seyredilen ve tavsiye edilen filmler arasında yer alan bu harika filmi kaçırmamalısınız.

1 yorum yapılmış "Benjamin Button Full HD Türkçe Dublaj izle – Brad Pitt Filmleri"
  1. metehan 17 Ekim 2015, 22:50

    süper bir filmdi

Benzer Filmler