Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Benim Varoş Hikayem Yerli Belgesel Full izle – Mahalle Arası Filmleri

Film Bilgileri

Benim Varoş Hikayem Yerli Belgesel Full izle – Mahalle Arası Filmleri
720p

2017 yılının ilk yerli belgeseli olarak kayıtlara geçen ve oldukça farklı bir temaya değinen Benim Varoş Hikayem tek parça izle adlı filmin bütçesini sadece yönetmeni karşılamıştır. Bütçe olarak 500.000 TL harcadığı bu film sinemalar da oldukça tutulmuş ve beyaz perde karşısında 2.854.794 insan tarafından izlenmiştir.

 

Benim Varoş Hikayem tek part izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsedecek olursak, Adana’nın Ceyhan ilçesinde büyümüş olan ve hayatının tamamı yokluk içerisinde geçen Yunus Ozan Korkut, çocukluğundan beri hayali olan bir film çekme olayını belgesel türü olarak gerçekleştirmeyi amaçlar. Yıllarca biriktirdiği parasının tamamını bu işe yatırmaya karar verir. Bulunduğu mahallede sinema bile olmamasına rağmen bu işe gönül veren Yunus Ozan Korkut, sonunda hayallerine kavuşacağı projeye başlar. Bu proje de ise gönül borcu olduğunu düşündüğü mahallesinin rutin insanlarını ve rutin günlük yaşanan olaylarını belgesel altına alacaktır. Çulluk Yusuf, Rokko ve Çetesi, Keleş, Kaçakçı, Afilli  gibi gerçek karakterleri filmde oynatacak olan yapımcımız, burada yaşanan hırsızlık, kavga, mekan basma, düğün, nikah, kına gecesi gibi olayları da kayıt altına alacaktır. Tüm bu olayların yanı  sıra mahallede olan yakınlık ve birbirine sahip çıkma ise her insanın özlediği eski dostlukları ekranlara taşıyacaklardır. Çulluk çetenin lideri olarak karşımıza çıkmakta ve çıkan olayların hepsinde baş rol olarak ekranlara gelmektedir. Yunus Ozan Korkut’un son derece etkileyici bir belgesel filmi olan ve izleyenlere adeta Adana halkını sevdiren Benim Varoş Hikayem full hd izle filmini sizler de sitemizden izlerken bu insanlara adeta aşık olacaksınız.

 

Çocukluğundan beri hayali olan ve sonunda bu hayaline Benim Varoş Hikayem 720p izle adlı belgesel filmi ile ulaşan Korkut’un bu harika baş yapıtı sitemize hd kalite de ve tek parça halinde eklenmiştir. Bu tarz bir belgesel filmi daha izlemek isterseniz Pazar Günü Gel adlı dramatik bir belgeseli daha sitemizden izleyebilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Benim Varoş Hikayem Yerli Belgesel Full izle – Mahalle Arası Filmleri"
  1. ozankisa 1 Temmuz 2018, 13:59

    Çok kaliteli bir site yapanlara teşekkür

  2. aykutsorhuun 1 Temmuz 2018, 13:59

    Admin helal olsun çok iyi flimler izletiyorsun bize hakkını veriyorsun işinin tebrik ediyorum…

Benzer Filmler