Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Ben Dört Numara – I Am Number Four Türkçe Dublaj izle (2011)

Filmin bu partında herhangi bir problem yaşıyorsanız TEK PART VK ve TEK PART seçeneğini de kullanabilirsiniz. Ayrıca videonun sağ alt kısmından 720p seçeneğini seçerek hd kalitede bu filmi seyredebilirsiniz.
Sorun Bildir

Film Bilgileri

Ben Dört Numara – I Am Number Four Türkçe Dublaj izle (2011)
720p

2011 yılında vizyona giren ve fantastik, macera ve bilim kurgu kategorilerinde yer alan Ben Dört Numara izlerken; 110 dakikanın nasıl geçtiğine şaşıracaksınız. Türkiye de Mart 2011 yılında gösterime giren I Am Number Four filmi seyirciden beklediği ilgiyi görmeyi başardı. İnternetten oylamasından 7.1 puan alan film Türk izleyicisinden ise 7.5 puan almayı başardı. Sitemize partlı eklenen filmi aynı zamanda Ben Dört Numara full izleyebilirsiniz. Uyumsuz filmini izlediyseniz o zaman bu filmi de çok seveceksiniz. Çünkü hemen hemen tarzları birbiriyle aynı Divergent filmiyle.

 

ben-dort-numara-izle

 

Yönetmenliğini Kartal Göz, Kirli Para, Hayatın Benim, Salton Denizi gibi yapımlardan tanıdığımız başarılı yönetmen D.J. Caruso üstlenmektedir. Başrollerinde ise genç ve yetenekli oyuncuları görmekteyiz. James Frey’in 6 kitaplık serisinden beyaz perdeye uyarlanan yapım sıradışı bir senaryoya sahip. Başka bir gezegende yaşayan ve dünyaya gelen genç bir çocuğun sıradışı ve doğaüstü güçlerini kullanarak hem kendi hayatını hem de tüm dünyayı kurtarma çabasına tanıklık edeceksiniz. Gerek senaryosu gerek kurgusu ile seyirciyi sıkmayan yapım o dönemde vizyona girmiş en iyi fantastik film diyebilirim. Orijinal çevirisi ülkemizde yapılan yapımı, sitemizde Ben Dört Numara Türkçe Dublaj izleyebileceksiniz.

 

Görsel efektleri, senaryosu ve oyuncu performansları ile sizi hayal kırıklığına uğratmayacak bir yapım olan Ben Dört Numara filmini izlemenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Aynı zamanda bu muhteşem yapımı filmrax.com sitesinde Ben Dört Numara HD izleme avantajına  720p tek parça videolar ile sahipsiniz. Ayrıca Ben Dört Numara 2 filmini de çıkınca sitemizde bulacaksınız.

1 yorum yapılmış "Ben Dört Numara – I Am Number Four Türkçe Dublaj izle (2011)"
  1. Aslı 25 Ekim 2015, 17:11

    aşk filmleri kategorisinde gideri var bu filmin.

Benzer Filmler