Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Belgica izle 2016 dram filmleri full hd

Film Bilgileri

Belgica izle 2016 dram filmleri full hd
720p

Belgica izle filmi  Belçika ve Fransa ortak yapımı senenin kaliteli filmlerinden. Bu filmi sitemizde izleyebilirsiniz. Dram yüklü konusu ile senin kaliteli yapımlarından. Filmimizin konusu ise şöyle; Frank (Tom Vermeir) ve Jo (Stef Aerts) adlı kardeşler, Ghent’te “Belgica” adında bir gece kulübü açarlar. Kulüp müthiş başarılı olur ve Belçika’nın en iyi konser mekanları arasına girer. Ancak mekan büyüyüp tanınırlığı arttıkça, yarattığı sorunlar da büyüyecek, kardeşleri çok zor durumlarda bırakacaktır.
2012 yapımı Kırık Çember filmiyle En İyi Yabancı Film dalında Oscar kazanan Felix Van Groeningen’in bir sonraki filmi Belgica’ya Ghent’ten çıkan elektronik müzik grubu Soulwax müzikleriyle eşlik ediyor. Filmin oyuncu kadrosudna bulunan isimler ise Stef Aerts ,  Tom Vermeir ,  Sam Louwyck ,  Charlotte Vandermeersch ,  Marijke Pinoy gibi kaliteli isimler.

 

127 dakika boyunca derin konusu ve akılda kalıcı hikayesi ile başarılı bir yapım sizi bekliyor. Bu filmi sitemizde full hd olarak izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler