Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Bekarlar Full Türkçe Dublaj – 2017 Film izle

Film Bilgileri

Bekarlar Full Türkçe Dublaj – 2017 Film izle
1080p

2017 yılında sinemalarda yayınlanan ve bir baba oğulun hayatının nasıl bir anda değiştiğinin konu alındığı mükemmel bir baş yapıt. Filmin konusu diğer aşk hikayelerine oranla biraz farklı olsa da izleyiciler tarafından tam not almayı başaran Bekarlar full Türkçe dublaj izle adlı film, yayınlandığı tarihten bu yana 1.647.326 kez izlenerek büyük bir başarıya imza atmıştır.

 

Bekarlar Aşk filmi izle

 

Filmin konusunda; Çok sevdiği ve hayatında en değer verdiği insan olan karısının aniden ölümü ile adeta yıkılan Jhon, oğlu ile birlikte tek başına yaşamaya karar verir. Çok uzun yıllar geçmesine rağmen hala karısının yasını tutan bu adam, kesinlikle hayatına bir daha kadın alma taraftarı değildir. Fakat bir gün kendisine ülkenin uzak bir yerinden öğretmenlik teklifi gelince bu baba-oğulun hayatı tamamen değişir. Ora da karşılaştıkları iki kadın, Jhon ve oğlunun hayata tutunmasına ve yeniden mutlu olmayı hatırlamalarına neden olacaktır. Bekarlar tek parça full izle adlı filmi izlerken romantizmin doruklarını yaşayacaksınız.

 

Bekarlar full izle adlı filmin en önemli özelliği ise çok az bütçe ile milyonlarca insanlar tarafından izlenmesi ve tam not almış olmasıdır. Günümüzde çekilen filmlere oranla aşırı derece de düşük bütçe ile bu işin başarılması Bekarlar 720p izle adlı filmin yazarının ne kadar başarılı bir yazar olduğunun ispatıdır. Posta kutusu izle adlı aşk filmimiz bu filmden sonra ilginizi çekebilecek bir diğer romantizm yüklü filmdir.

1 yorum yapılmış "Bekarlar Full Türkçe Dublaj – 2017 Film izle"
  1. Cansu akman 4 Mayıs 2018, 17:24

    Daima izlenmesini öereceğim bir film. İzlerken çok keyif aldım.

Benzer Filmler