Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Bebek Geliyorum Demez 2018 Romantik Komedi Filmi Sansürsüz izle

Film Bilgileri

Bebek Geliyorum Demez 2018 Romantik Komedi Filmi Sansürsüz izle
720p

Hayallerinin peşinden koşmak isteyen bir kadının hamilelik zamanın da yaşadığı komik olayların ele alındığı Bebek Geliyorum Demez sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Bebek Geliyorum Demez izle adlı film sinemalar da 4.363.685 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Bebek Geliyorum Demez tek part izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Mine adındaki bir kadın hayalleri olan ve büyük bir plaza da çalışan bir kadındır. Çok sevdiği kocası ile evlendikten sonra da çalışmaya devam eden bu kadın para biriktirerek hayallerine kavuşmayı amaçlamaktadır. Bu kadının en büyük hayali bir kitap yazmak ve bunu bastırarak tüm ülke de yayınlaması için kitabı bastırmaktır. Karısının bu hayalini bilen kocası ise ilişkiler de karısının hamile kalmamasına özen göstermektedir. Çünkü karısı hamile kalarak hayallerinden vazgeçmek istemiyordur. Her ne kadar baba olmak istese de karısı için bu isteğini erteleyen Mesut ise karısının hayallerine kavuşabilmesi için çok fazla çaba göstermektedir. Fakat bir gün aşırı derece de midesi bulanan Mine gittiği hastahane de hamile olduğunu öğrenince bir anda hayatı alt üst olacaktır. Kurduğu tüm hayallerinden vazgeçmek zorunda kalacağını düşünmeye başlayan bu kadın korunmalarına rağmen nasıl hamile kaldığı konusun da tek bir fikri bile yoktur. Fakat başa gelenin çekileceğini düşünen bu karı koca mecburen çocuklarının doğumunu beklemek zorunda kalacaklardır. Fakat kadının hamile kalması arkadaşlarının, ailesinin ve kocasının kendisine daha fazla yardımcı olmasına neden olacak ve kadının hayallerinde kurduğu kitabı yazabilmesi için oldukça bol zaman kalmasına neden olacaktır. Hamilelik dönemi oldukça komik olaylar ile geçecek olan bu kadın sonunda kocasının isteği ile bir dağ evine yerleşecek ve orada hayallerini kurduğu kitabı huzur içinde yazmaya başlayacaktır. Bebek Geliyorum Demez full hd izle adlı film de kadın hayallerine ulaşabilmek için insanüstü verdiği çabalarının karşılığını alabilecek midir?

 

Son zamanlar da yapılan komedi filmlerinden daha farklı bir konuya sahip olan ve izleyiciler tarafından oldukça beğenilen Bebek Geliyorum Demez tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz İtalyan Usulü Aşk adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Yorum Yap "Bebek Geliyorum Demez 2018 Romantik Komedi Filmi Sansürsüz izle"

Benzer Filmler