Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Bayan Sloane izle 2016 full 720p hd

Film Bilgileri

Bayan Sloane izle 2016 full 720p hd
720p

ABD yapımı olan Bayan sloane, dram ve gerilim türünde, John Madden yönetmenliğinde hazırlanmış bir filmdir. Hırslı bir lobicin aksiyon dolu hayatını ele alır. Hırslı ve ne pahasına olursa olsun kazanmayı dileyen Bayan Sloane, kazanmak için neler yapabileceğini seyirciye aktarmaktadır. Silah kontrol yasasını eline geçirmek ve kontrol altına almak isteyen Bayan Sloane, silah sahibi olmak isteyenlerin öz geçmişlerini bildirmeleri gerektiğini düşünür ve bunun olması için kampanya başlatır. Kolay olmayacağını bilse de asla vazgeçmeyecektir. Bütün riskleri göze alarak bu kampanyaya başlar. Bayan Sloane Türkçe dublaj izleyenler için de sorunsuz dublaj seçeneği ile izleyicileri ile buluşturulmuştur.

 

 

bayan sloane full hd tek part izle

 

 

 

Karşı karşıya geleceği sorunların başında silah lobisinin olduğunun farklında olan Bayan Sloane, her şeyi gözü alıp kampanyasına devam eder. Bu savaşta tehlikeli silah lobisi ile karşı karşıya gelen Bayan Sloane, kariyerini ve hayatını riske atmak zorunda kalacaktır. Her riskin de farklında olan ve davasından asla vazgeçmeyen Bayan Sloane’nin hikayesini izleyeceksiniz. Bayan Sloane full hd izleme ayrıcalığı ile bu tadı daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Bütün hayatını riskler ve tehlikelerle geçirmek zorunda kalacağı ve hatta bu yolda hayatını dahi kaybedebileceği ihtimali ile karşı karşıya gelen Bayan Sloane, pişmanlık yaşamayacak kadar gururlu ve hırslı bir kadındır. İdealist yapısı ile bu yola baş koyan ve neler yapabileceğini gerilim ve aksiyon dolu hayatını anlatan bu film de gerilime doyacaksınız. Bayan Sloane izlemek size yeni bir ufuk açacağını, eleştirmenler tarafından da duyabileceğiniz sözler.

 

Gerilim ve dram konusu ile çoğu zaman yaşadığınız gerilimi, yer yer de drama bırakarak Miss Sloane için üzüleceksiniz. Bazen onun yerine geçmek isteyecek bazen ise kaçmasını isteyeceğiniz aksiyon dolu bir film seyircileri ile buluşuyor. Miss Sloane izlemek size hırsın ve azmin getirdiği bütün iyi ve kötü olayları öğretecektir.

 

2 yorum bulunmaktadır: "Bayan Sloane izle 2016 full 720p hd"
  1. TurnaCem 8 Kasım 2017, 03:53

    Tek kelime ile Süper di….

  2. murat 2 Mart 2018, 18:17

    Acayip bir film olmuş çok beğendim.

Benzer Filmler